Як вибрати Домен COM.UA

9-10-2019
CityHost.UA

Ви впевнені, що хочете закрити чат. Ви більше не зможете до нього повернутися. Оператор перевів Ваш чат в тікет. Ваш чат переведений в тікет, так як немає операторів онлайн. Обірвані з’єднання з чатом, спробуйте пізніше або перезавантажте сторінку. З’єднання розірвано, так як Ви були неактивні 10 хвилин. Відзначте галочками домени, які ви хочете зареєструвати. Заявки на реєстрацію доменів ставляться в чергу задовольняються за принципом: перший сплатив, перший отримав домен. Першим сплатили вважається той, чиї гроші першими надійшли на розрахунковий рахунок реєстратора. Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/domain/com.ua/

На один і той же домен може бути подано необмежену кількість заявок. Якщо Ваша оплата надійшла Реєстратору, а заявка не може бути задоволена через зазначеної в п. Заявки, оплата за які не надійшла в зазначений у рахунку строк, видаляються з черги. У разі неможливості надання послуг з реєстрації домену грошові кошти перераховуються на особовий рахунок користувача і по вимозі користувача можуть бути йому повернені тим же самим способом, яким гроші надійшли в систему. Перед перевіркою нижче є можливість відзначити галочками ті домени, пошук по базі яких і буде проводитися.

Можливість зареєструвати домен абсолютно рівна як індивідуальних осіб, так і у великих компаній і приватних організацій. Може виникнути ситуація, при якій купити доменне ім’я стає неможливо, якщо така назва вже хтось придбав до Вас. Якщо ви оплачуєте другим номером, то всі гроші в подальшому повертаються, або співробітники компанії пропонують вибрати інше ім’я. Завжди варто кілька разів перевірити домен, перевірка домену здійснюється протягом кількох секунд. Наступною важливою операцією стає паркування домену, сторінку можна оформити так, як цього забажає замовник. Сама перевірка доменів включає в себе аналіз повної бази по всім іменам, оновлення якої проводиться раз на добу. Забороняється копіювання, розповсюдження або будь-яке інше використання інформації і об’єктів без попередньої письмової згоди правовласника.