Джейд реймонд і haven роблять упор на візуальні ефекти “нового рівня” і самовираження для ps5-ексклюзиву

14

Раніше цього року було оголошено, що джейд реймонд, найбільш відомий своєю роботою над assassin’s creed і star wars, відкрив нову студію в монреалі під назвою haven після закриття внутрішніх студій google stadia, за якими вона керувала. У haven є повна підтримка sony, і вона працює над ексклюзивом для ps5, але крім цього початкове оголошення не містило багато конкретної інформації.

Що ж, під час недавньої бесіди на gamesindustry.biz раймонд розповіла трохи більше про те, що вони з haven планують, і схоже, що у них досить великі амбіції. Реймонд назвав три стовпи – ігри як соціальну платформу, культуру реміксів і створення нової іс – як орієнтир для haven, оскільки здається, що вони хочуть створити унікальний іс і всесвіт, як assassin’s creed, а також дати гравцям великий контроль над контентом гри.

Цікаво, що раймонд хоче по-справжньому просунути те, що може робити ps5, відмовившись від згадки про випуск першої «терабайтної» гри (що б це не означало).

і коли справа доходить до дійсно амбітних ігор і ps5 і того, що вона може зробити, і ви намагаєтеся візуально досягти цього наступного рівня якості, і у вас є арт-директор, такий як рафаель лакост, і у вас є ці амбіції. Потрібно подумати: що означає підтримувати першу терабайтну гру? що означає підтримувати цей рівень даних? всі ці речі, які ми навчилися робити потоковою передачею ігор цього покоління можливими, цікаві для досягнення наступного рівня якості. Таким чином, є досить багато речей, які ми дізналися [в google], що ми застосовуємо наш стек технологій.

Все це звучить дуже амбітно, крім того раймонд зібрала солідну команду. У haven працює до 54 співробітників, і багато хто з оригінальних умів, що стоять за серією assassin’s creed, знаходяться на борту, в тому числі корі мей (оригінальний автор ac), рафаель лакост (арт-директор), матьє ледюк (креативний директор) і п’єр-франсуа сапінскі. (начальник виробництва).