Інсайди № 9.03: порція даних про Mi Band 4, «Газпромбанк» розробляє свого голосового помічника, відомості про Galaxy A90

274

Друга частина інсайдерських новин цього тижня присвячена технічним даними фітнес-браслета від Xiaomi. Ще буде розказано про «Варвари» – розробляється російськими фахівцями голосовому помічнику. В кінці обговоримо нову витік стосовно вироби компанії Samsung.

Гаджет для спортивних занять отримає NFC і Bluetooth 5

Згідно з чутками, поширеним неназваним джерелом в инсайдерском співтоваристві, Mi Band 4 анонсують в кінці цього року. На даний момент є відомості про проходження пристроєм сертифікації Bluetooth. З високою часткою ймовірності на ринку з’являться два типи браслета. Більш точної конкретики з них поки немає. Відомо лише, що один з них оснастять NFC.

Сертифікація була проведена некомерційною організацією Bluetooth Special Interest Group (SIG). Озвучені маркування моделей, під якими гаджети проходили процедуру перевірки на можливості роботи з протоколом Bluetooth 5.0: XMSH07HM (Mi Band 4) і XMSH08HM (Mi Band 4 NFC).

Отримані дані говорять про те, що програму NFC буде підтримувати виріб XMSH08HM, яке створене останнім.

Попередня версія пристрою підтримувала менш просунуту версію Bluetooth 4.2. Тому новинка буде передавати дані з ще більшою динамікою, її енергоспоживання стане більш ефективним.

Згідно з чутками з іншого джерела, Mi Band 4 оснастять датчиком ЕКГ і кольоровим дисплеєм.

Тиждень тому Huami – партнерська компанія Xiaomi, що випускає для неї цей гаджет, оповістила всіх про швидке анонсі Mi Band

4. Як правило, конкретна дата виходу виробу в світ названа не була. Сказали, що браслет вийде точно, але це буде не в березні і не в квітні цього року. Ще було додано, що це пристрій отримає масу доповнень і оновлення у порівнянні з моделлю минулих років.

Попередній аналог фітнес-браслета Mi Band 3, вийшов у світ у вересні 2018 року. Він коштує 26 доларів США. Гаджет отримав OLED-дисплей розміром 0.78 дюйма, літій-іонну батарею ємністю 110 мАч, автономність роботи якої становить майже 20 діб. Ще виріб підключається по бездротовому протоколу Bluetooth 4.2 BLE і не боїться занурення у воду на глибину до 50 м.

Експерти припускають, що модель цього року буде більше оснащеної і функціональною, але в ціні зросте не сильно.

Скоро «Газпромбанк» буде мати свого голосового помічника

Дочірнє підприємство «Газпромбанку» – «Центр мовних технологій» веде активну діяльність, пов’язану з розробкою голосового помічника «Варвара». Цього помічника планується оснастити функціоналом для розпізнавання власника пристрою грунтуючись на різних біометричних показниках.

Тому користувач зможе видавати «Варвари» дозвіл на доступ до інформації, соцмережам і платіжних сервісів. Цього асистента навчать відрізняти живий голос від аудіозаписи. Якщо він буде впевнений напевно, що спілкується з людиною безпосередньо, то, за його вказівкою, зможе озвучити інформацію про вхідні повідомлення і листах.

Багато клієнтів «Яндекса» користуються послугами «Аліси» – голосового помічника, який розпочав свою роботу в 2017 році. Розробка користується успіхом, тому «Ощадбанк», «Тінькофф» і Mail.ru Group почали свої дослідження в цій області. Остання компанія назвала свого персонального помічника назвою «Маруся». Її вже навчили дізнаватися конкретного клієнта за його голосом.

Подібні проекти не відрізняються дешевизною. Представник Mail.ru Group нещодавно заявив, що розробки займають багато часу і стоять кілька мільйонів доларів.

Наскільки вони будуть виправдані покаже час. В «Газпромбанку» повідомили, що сподіваються на окупність «Варвари» за рахунок ліцензованої інтеграції з іншими сервісами, у тому числі і сторонніх виробників.

У Galaxy A90 буде великий дисплей

Інсайдер OnLeaks повідомив, що скоро відбудеться анонс смартфона Samsung Galaxy A90. Йому пророкують наявність екрану 6,73-дюмовой розмірності, бічних рамок товщиною 1.2 мм, «підборіддя» висотою 3.2 мм.

Інженери корейського виробника придумали цікаву конструкцію висувного механізму фронтальної камери. Вона буде висуватися і повертатися. Це щось середнє між аналогами у OPPO Find X і OPPO N1.

Ще смартфон отримає батарею ємністю 3610 маг і бездротову зарядку на 25 Вт. Анонс гаджета очікується 10 квітня.

Джерело: http://softik.net.ua/