Catl побудує в китаї велике підприємство з переробки літієвих акумуляторів

19

За оцінками засновника redwood materials, до другої половини десятиліття галузь з виробництва електромобілів зможе отримувати з перероблюваних батарей до половини всієї сировини, необхідної для випуску літієвих акумуляторів. Китайська компанія catl, яка контролює зараз третину світового ринку, теж усвідомлює важливість переробки, а тому виділяє на будівництво профільного підприємства майже $5 млрд.

Джерело зображення: reuters

Як пояснює reuters, нове підприємство з переробки акумуляторів з’явиться в центральній провінції хубей, а партнером з його будівництва та експлуатації стане хімічна компанія hubei yihua chemical industry co ltd. Переробка відслужили своє тягових акумуляторів дозволить витягувати з них кобальт і літій для повторного використання.

Не збирається знижувати темпи розвитку catl забезпечує себе новими джерелами сировини і шляхом придбання видобувних літій компаній. Наприклад, минулого місяця вона купила канадську millenium lithium corp. Не виключено, що ця угода сприятиме зміцненню позицій catl на ринку північної америки, оскільки специфіка виробництва літієвих акумуляторів диктує необхідність концентрації на одній території родовищ, виробництва та основних ринків збуту. До числа великих клієнтів catl відносяться tesla і volkswagen ag.