Як вибрати брокера

12-18-2019

У порівнянні з американськими брокерами, субброкер мають ряд переваг для певних типів трейдерів: активних трейдерів і початківців трейдерів з обмеженим капіталом. Також хочемо порекомендувати вибрати брокера на сайті https://brokers-forex.club. Комісійні при торгівлі через субброкера нижче, тому що субброкер здійснює дуже велику кількість угод в якості клієнта брокера. Чим більше угод здійснює субброкер, тим нижче його комісія.

Якщо ви будете працювати через брокера безпосередньо, ви будете платити більш високу комісію. Так відбувається тому, що обсяг угод рітейл клієнта набагато менше обсягу угод субброкера.

Недорога торгова платформа

Якщо ви початківець трейдер, вам дешевше торгувати через RT або Alpha. RT і Alpha також більш прості, працювати з ними дуже зручно і не забирає багато часу. Професійний трейдер також може використовувати RT або Alpha для складних стратегій.

Велика купівельна спроможність

Навіщо клієнтам потрібна велика купівельна спроможність? Якщо у вас невеликий депозит (наприклад, 700 доларів), ваші можливості в трейдингу серйозно обмежені. Ви не зможете торгувати найвідоміші і волатильні компанії, не зможете використовувати більшість стратегій. З плечем у вас в управлінні більше грошей, а значить і більше можливостей.