Як робити репост в Instagram різними способами

346

Доброго дня. Практично всі знають, яким чином інформація в соцмережах поширюється між спільнотами та окремими користувачами. У тому ж Вконтакте достатньо просто клікнути на значок “мегафона” (поділитися), вибрати одержувача і готово. Але це окремий випадок. Сьогодні, ми розберемося, як робити репост в Instagram. Здавалося б, чого тут складного – здогадається навіть дитина. Насправді – не все так просто.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Мегапопулярний софт
  • Захист вмісту
 • Як зробити репост в Instagram
 • Використовуємо програми для репоста Instagram
 • Як робити репост відео в Инстаграме за допомогою смартфона
 • Використовуємо веб-інструменти
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами

Мегапопулярний софт

Instagram знайшов величезну популярність – одні користувачі постійно діляться фотографіями їжі, кішечок і собачок, а інші, більш підприємливі, примудряються організувати продажу, розміщуючи публікації у вигляді товарних позицій. Не варто недооцінювати Instagram – потік продажів тут вдається налагодити дуже багатьом.

Одна з причин такого приголомшливого успіху – лаконічний інтерфейс. Вся соцмережа побудована на розділах, фотографіях і описах до них. В ньому ви не зустрінете звичної всім кнопки “поділитися” за допомогою якої, інформація поширюється в тому ж Вконтакте. На жаль, жадібні користувачі Instagram не хочуть ні з ким ділитися. А якщо серйозно – репостить публікації не з руки розробників, які мають ряд об’єктивних причин обмежувати подібний функціонал. Справедливості заради, розберемося для чого такі обмеження – але трохи пізніше.

Захист вмісту

Instagram НЕ передбачає можливості зберегти вподобане фото собі ні через додаток на смартфоні, ні через десктопну версію. Ось такий підхід, хоча розробників теж можна зрозуміти – соцмережу все-таки працює тільки з фотографіями і відео. Установкою подібних “заглушок” вони намагаються відгородити своїх відвідувачів від крадіжки контенту і персональних даних. Ніхто ж не хоче, щоб його фотографії дісталися недоброзичливцям.

Але ж ми з вами не збираємося здаватися ? Заборони нікого не зупинять – навпаки, приободрят, направивши на пошуки звивистій доріжки в обхід блокування. Обмеження комп’ютерної версії практично аналогічні з мобільного, з різницею лише в тому, що з ПК не вдасться подивитися, хто підписаний на аккаунт і підписки власника. Існує популярна думка про те, що посилення обмежень на десктопної версії Инстаграма виправдані тим, що процес злому аккаунта з комп’ютера організувати значно простіше. Якщо зловмисник потрапить в обліковий запис – він не зможе нічого толком добути звідти, так як ключова інформація прихована від очей. Подібний “режим” підтримується ще й тому, що в Инстаграме ведуть облікові записи не тільки рядові користувачі, але і впливові, публічні люди – це помітно підвищує вимоги до безпеки.

Як зробити репост в Instagram

Найпростішим рішенням можна вважати – скріншот. Так, якість зображення, звичайно, буде кульгати, але для побутових цілей цілком підійде. Все, що потрапить разом з картинкою можна прибрати потім в графічному редакторі.

Першим ділом заходимо на Instagram.com, авторізуємось, переходимо на сторінку користувача, фотками якого ми хотіли б поділитися з іншими.

Далі, тапа на потрібне нам зображення і робимо (репост фотографії) скріншот.

Давайте зупинимося на даному етапі. Штатно на ПК знімок робиться кнопкою PrintScreen – PrtScn , після чого, картинка потрапляє в буфер обміну, звідки її можна відразу переслати комусь в повідомленні або вставити в редактор. Це зручно, але в редакторі ще потрібно обрізати, коригувати і т. п. Тому, для більшої зручності краще використовувати програму Lightshot.

З її допомогою, можна відразу зробити скріншот потрібної нам області. Після встановлення розширення, натисніть на іконку програми (в правому верхньому куті браузера) – екран потемніє і за допомогою лівої кнопки мишки зможете виділити нову область, після чого скопіювати її в буфер обміну або відразу ж виконати редагування, поділитися в соціальних мережах, відправити по e-mail. Для цього використовуються відповідні кнопки над областю виділення.

Крім того, можна прямо на екрані що-небудь намалювати, вставити текст, виділити або роздрукувати. Це зручніше, ніж відкривати Paint і редагувати там. А можна в якості альтернативи спробувати утиліту PicPick, якою я користуюся вже більше трьох років.

Відредаговане зображення заливаємо собі в профіль – готово, ми “репостнули” картинку собі.

Зробити “репост” з Айфона ще швидше. Правда з редактором доведеться повозитися довше. Яблучні девайси роблять знімок екрана натисканням кнопки HOME і клавіші блокування. Затискати їх треба одночасно.

Як робити репост в Instagram різними способами

Результат ви знайдете в папці “Фотоплівка”.

Про більш прогресивних методах для Apple читайте тут.

Аналогічним чином можна зробити репост запису в Инстаграме з телефону під управлінням Android OS. Виконується це і штатної функцією і через додаток. Якщо у другому випадку все зрозуміло, то в першому проблема в тому, що на цій платформі випускається просто величезну кількість всіляких девайсів. Виробники намагаються хоч якось усунути “схожість” пристроїв, змінюючи призначення і кількість кнопок, створюючи фірмові оболонки. Нижче, ви можете подивитися, як робиться скріншот на Самсунг.

Як робити репост в Instagram різними способами

Використовуємо програми для репоста Instagram

Робити репост фото з Инстаграма можливий і засобами сторонніх програм. Штампують подібні утиліти в основному для смартфонів на Андроїд.

Однією з найбільш зручних утиліт вважається Repost For Instagram. За допомогою програми можна робити репост одним натисненням кнопки. Готово – тепер на вашій сторінці з’явиться зображення, яким ви поділилися c текстом оригінального поста і зазначенням джерела.

Додаток є і на Apple, але з дещо розширеним функціоналом.

Як робити репост в Instagram різними способами

Як робити репост відео в Инстаграме за допомогою смартфона

Як ділитися роликом з комп’ютера ми дізнаємося далі. А тут спробуємо репостнуть відео за допомогою свого смартфона. Магазини додатків насправді кишать утилітами, що дають можливість взаємодії з Instagram, але ми розглянемо тільки одну – InstaSave. Вона має дуже простий інтерфейс.

Як робити репост в Instagram різними способами

Отже, ми хочемо поділитися відео, для цього:

 • Відкрийте профіль користувача, який розмістив ролик;
 • Тапніте на 3-х точкову кнопку (у верхній частині сторінки);
 • Розкриття список пропонує нам декілька дій – вибираємо “Копіювати посилання”;
 • Повертаємося в програму і вставляємо посилання в єдине поле на екрані.

З’явилося повідомлення пропонує 2 дії на вибір: завантажити файл чи репост. Додаток дозволяє публікувати чужий матеріал без вказівки автора – але не варто цим зловживати.

Використовуємо веб-інструменти

Репостить відеоролики і фото в Инстаграме з комп’ютера можна і за допомогою веб-інструментів. Це невеликі сайти, що працюють з API безпосередньо. Програми на смартфонах по суті працюють аналогічним чином.

Найбільш відомим сервісом для розширення функціоналу Инстаграма вважається Iconosquare. Він має інтуїтивно зрозумілий і приємний оку інтерфейс, в чому ви можете переконатися самостійно.

Як робити репост в Instagram різними способами

Ось вже де повна свобода дій. За допомогою цього ресурсу можна робити репост зображень, відео, дивитися передплатників – і це все доступно з ПК.

Це може стати в нагоді:

 • Як змінити логін в Skype
 • Як правильно вибрати повер банк Power Bank для смартфона
 • Nimses — соціальна мережа з можливістю заробітку
 • Програма Truecaller — визначає невідомі номери
 • Як заблокувати номер телефону різними способами

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Не так давно, Вконтакте функціонально обмежив розміщення активних посилань з Instagram. Тепер дублювати свої записи прямими посиланнями на сторінці VK не можна. Залишили тільки можливість розміщення посилання на профіль, а значить – ваші друзі і знайомі зможуть “переправитися” з вашої стіни ваш профіль Instagram. Втім, можливість інтеграції залишилася.

Для об’єднання аккаунта ВК і Instagram потрібно:

 • Авторизуватися на сайті Вконтакте;
 • Клікнути праворуч по значку аккаунта для виклику меню;
 • Обираємо дію “Редагувати” (профіль);
 • Йдемо на вкладку “Контакти” і в самому низу налаштовуємо імпорт в потрібну соцмережа:

Як робити репост в Instagram різними способами

 • Відобразиться вікно підтвердження, потрібно погодитися (натиснути “Authorize”).

Якщо все зроблено правильно – робити окремо пости для ВК і окремо для Инстаграма більше не доведеться – акаунти синхронізуються між собою і пости будуть відображатися і там, і там. Простіше кажучи – записи зі стіни VK тепер будуть відображатися в Instagram, і навпаки.

Ось ми і розібралися, як робити репост в Инстаграме. Хоча користувальницький інтерфейс і не передбачає подібних дій – сторонніми інструментами можна зробити практично все, що потрібно.

З повагою, Віктор!

Як робити репост в Instagram різними способами