Як правильно вибрати юриста.

4-11-2018

Як правильно вибрати юриста.
При цьому обиватель, найчастіше не бачить ніякої різниці між даними поняттями. Більше того, нерідко в даних поняттях плутаються не тільки громадяни, але й чиновники. Адвокати – це категорія юристів, які мають право безперешкодно вести кримінальні справи. Для цього вони здають спеціальний іспит і отримують статус» адвоката. По суті будь-який з перерахованих вище – юрист. Менше не буває, більше – так! Крім того, чим довше юрист/адвокат працює над Вашою справою до подання до суду позовної заяви, тим краще для Вас. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі юридичні послуги Київ.
Навіть адвокати чергують кримінальні і цивільні процеси, займаючись в основному кримінальними справами. Як кажуть, поганий фахівець має тверді знання, а хороший – володіє мистецтвом ці знання знайти і правильно змінити. При зустрічі з гарним фахівцем загострите увагу на те, як він каже – мова юриста/адвоката рясніє спеціальною термінологією: діяння, реституція, дієздатність, спадкування за законом, спадкування за заповітом, негаторний позов, сервітут і т. п. По-друге, справжній фахівець в ході попередньої (десятихвилинної) консультації відразу попередить Вас, що дана консультація носить умовний характер.
Для того, щоб дати відповіді на всі питання і передбачити (умовно) результат Вашої справи, потрібен час для вивчення документів та аналізу практики. По-третє, хороший юрист/адвокат ніколи не буде на 100% гарантувати результат справи. Зрештою, трапляється так, що помиляються самі судді або працює телефонне право. По-четверте, важливо пам’ятати, що судове представництво не може коштувати дешево».