Як в Google Chrome повернути старий дизайн YouTube

284

У 2017 році компанія Google перевела веб-версію YouTube на новий дизайн. Зміни не торкнулися кардинальних якихось речей, але сайт відеохостингу, зокрема, став помітно крупнішим виглядати.

Опції на боковій панелі ліворуч стали трохи більше і розташувалися трохи далі один від одного. Більше порожнього простору з’явилося між відео і коментарями.

Хід зі збільшенням масштабу інтерфейсу був зроблений для зручності використання веб-версії відеохостингу на сенсорних пристроях з невеликими екранами. Якийсь час користувачам було дозволено вибирати між старим і новим виглядом сайту, але згодом ця можливість була скасована. І новий інтерфейс став єдиним можливим варіантом.

Як же повернути старий дизайн сайту YouTube?

Новий дизайн сайту, адаптований під дрібні сенсорні екрани, в принципі, зручний для роботи на моніторах Windows-десктопів при вихідному 100%-ному масштабі. Але якщо в середовищі системи виставити 125%-ний масштаб (не кажучи вже про більшому відсотку збільшення), сайт YouTube у вікні браузера буде виглядати трохи незграбно.

Надмірно великі відступи між опціями, роликами, коментарями та іншими елементами і виглядають незграбно, і змушують користувача зайвий раз вправлятися в прокрутці колеса миші. Тоді як старий дизайн відеохостингу при системному збільшенні масштабу виглядає компактно і акуратно.

Прикинути, краще старий дизайн виглядає в умовах конкретного масштабу і екрану пристрою, можна на домашній сторінці YouTube, ввівши в адресний рядок браузера: youtube.com/index?disable_polymer=1

Це варіант лише для тіста домашньої сторінки, при переході на інші сторінки відеохостингу буде відображатися знову новий дизайн. Але якщо тест показав, що на конкретному пристрої юзабіліті сайту YouTube зі старим дизайном краще, його можна повернути за допомогою розширення для браузерів.

Правда, не для всіх, а для Google Chrome і тих, що побудовані на базі Chromium. І які, відповідно, підтримують встановлення розширень з магазину Chrome. З більш-менш популярних браузерів це Opera, Vivaldi, Яндекс.Браузер.

Розширення називається YouTube Revert, встановити його можна за посиланням.

Старий дизайн YouTube буде застосований не тільки в частині масштабу, але повністю, включаючи організаційні моменти. І, на жаль, в такому випадку доведеться відмовитися від використання нової функції веб-версії відеохостингу – можливості спілкування у приватних чатах.

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/