Як підібрати кухонний гарнітур.

10-10-2018

Як підібрати кухонний гарнітур.

Хороший кухонний гарнітур – це навіть не половина кухні, а практично вона вся, оскільки столова група куди менш функціональна, а оздоблення стін і стелі тим більше справа другорядна. Практичність, зручність використання, грамотне наповнення і, звісно, привабливий зовнішній вигляд – ось що вимагається від сучасних кухонних меблів. Питання це далеко не так простий. Недостатньо знайти в каталозі цікавий варіант, необхідно оцінити його характеристики з урахуванням характеристик своєї кухні. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить кухню кривой рог.
А таких факторів виявляється безліч: Параметри підлогових і підвісних шаф достатньою мірою стандартизовані. Виготовлення за індивідуальним замовленням, звичайно, можливо, але таке рішення підніме вартість кухні в кілька разів. Так що, краще вибирати стіна з наявного асортименту. Сучасні гарнітури практично будь-якого виду належать до модульних. Це означає, що, по – перше, модулі можна набрати у відповідності з габаритами власної кухні, а, по – друге, можна комбінувати, як зручніше господині.
Згідно відгуками, такий підхід виявляється куди більш раціональним та вигідним. Але при цьому потрібно враховувати і правила ергономіки. А вони стверджують, що для зручної і швидкої роботи на кухні потрібно, щоб холодильник, мийка і плита газова розташовувалися по кутах умовного рівностороннього трикутника. Паралельна розстановка, властива вузькій і довгій кімнаті, виглядає не так естетично, але зручніше: цілком можливо розмістити мийку і плиту з одного боку, а холодильник – у протилежному.