Як написати лист президенту Росії Путіну особисто

371

Доброго дня. Сьогодні хочу поговорити з вами на дуже незвичну тему – як написати лист президенту Росії Путіну особисто. Цікаво? Тоді читайте далі, і я поділюся з вами варіантами відправлення листів Глави Держави, про які дізнався.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • «Поштовий голуб»
 • Інтернет відправлення
 • Інші варіанти
  • Відео

«Поштовий голуб»

Практика написання листів президенту почалася досить давно. Російське населення масово почало писати в соцмережі і на пошту під час правління Медведєва, коли він завів свій блог, і створив аккаунт у Твіттері. На жаль, проміжні ланки влади не завжди можуть і хочуть вирішити питання простого люду, тому народ намагається донести всі відразу до самого головного керівника.

У Путіна немає свого блогу, так і в соцмережах він не сидить, але йому все ж можна написати. Перший варіант – звичайне відправлення. Тут допоможе всім відома «Пошта Росії», тут найголовніше – правильно вписати адреси місця призначення та відправлення. Потрібно точно знати, куди йде ваше послання. Варто розуміти, що Путін В. В. особисто його читати не буде, для цього є штат співробітників, які розбирають вхідну кореспонденцію і відправляють її далі. Свої контакти необхідно в обов’язковому порядку залишити, в зворотному випадку написане просто не розглянуть. Для відправки поштою адресу наступний:

У графі “Кому” вказуєте – Адміністрація Президента РФ.

Одного шаблону написання не існує, але основні правила оформлення листів в паперовому форматі збігаються з загальними рекомендаціями по відправці електронної пошти.

 • Питання обов’язково треба викладати в діловому формі;
 • Не повинно бути особистих емоцій, сторонньої інформації;
 • Текст починають з привітання, а не з заголовка;
 • Далі опис суті проблеми;
 • У завершенні сама прохання про надання допомоги.

Інтернет відправлення

Другий варіант – послати лист президенту Росії особисто – електронна пошта. Це більш оперативне і ефективне рішення. Шансів, що відправлене дійде, набагато більше.

Переходьте за посиланням і перегортаєте вниз сторінки, поки не побачите наступні кнопки вибору варіантів:

Як написати лист президенту Росії Путіну особисто

В першу чергу обираєте тип обігу:

 • хочете поскаржитись Путіну;
 • відправити лист;
 • розповісти про корупцію.

Далі вибираєте куди прийде відповідь – по ел. поштою або звичайною. Якщо обраний перший – нижче вказуєте свій e-mail, і на нього будуть надходити сповіщення про етапі знаходження вашого відправлення. При другому варіанті потрібно вказувати свою адресу проживання реальний (куди надійде письмова відповідь). Після такої процедури вибираєте адресата – Президенту Росії Путіну особисто або його Адміністрації.

Як написати лист президенту Росії Путіну особисто

Нижче, у вікні великому полі вводиться бажане вміст листа, можна прикріплювати файли практично в будь-якому відомому форматі: doc, mp3, pdf та інші. Їх розмір не повинен перевищувати п’яти мегабайт, а самі файли заборонено запакувати в архів. При відправці послання Путіна обов’язково пишіть свої ПІБ, контактний номер для того щоб зв’язалися з вами. Якщо дуже захочеться, можна пошукати в Інтернеті зразок листа. Завершальний етап – клікаєте на «Відправити».

Варто поговорити про наявні вимоги до створення особистого послання президенту Росії Путіну:

 • При зверненні заборонено користуватися ненормативною лексикою, образливими виразами – його не розглянуть;
 • Припустимо прикріплення виписок, документів, довідок;
 • Важливо дотримуватися правила російської мови;
 • Максимально допустимий обсяг відправлення – не більше 2000 знаків, частіше усього цього обсягу достатньо;
 • Якщо відправляєте саме президенту, в адресатах не допустимі інші органи;
 • Безглуздо скаржитися на судові розгляди, ця гілка не «слухає» законодавчу і виконавчу влади.

Інші варіанти

Якщо ви хочете попросити про допомогу, використовуйте можливості щорічних прямих ліній з президентом. Таку подію неможливо пропустити – про нього починають говорити заздалегідь.

Можна залишати питання за безкоштовним телефонним номером 8-800-200-40-40 або відправити невелике повідомлення на 0-40-40.

Крім того, маса хороших відгуків про офіційному ресурсі moskva-putinu.ru і додатку для мобільних пристроїв Андроїд – «Москва-Путіну».

Як написати лист президенту Росії Путіну особисто

Відповідно до чинного федеральним законодавством, якщо ви написали звернення, його зобов’язані розглянути через 30 днів з того моменту, як воно отримано. Хоча відповідь може прийти і раніше. Тепер ви дізналися, як написати лист президенту Росії Путіну особисто, тим більше, що може звернутися кожен бажаючий.

Відео

P. S. Величезне прохання – не залишайте свої послання в коментарях до даної статті. Я лише надав інформацію про способи вирішення Вашої проблеми, але на цій сторінці ніхто з високопосадовців не буде читати Ваші прохання.

З повагою, Віктор!

Як написати лист президенту Росії Путіну особисто