Heroes of the storm від microsoft та інші чутки про майбутні ігри на xbox і pc

23

Microsoft продовжує тримати курс на створення ігор всіляких жанрів для наповнення game pass, щоб кожен гравець зміг знайти в бібліотеці гру під свій смак. Для цього залучаються незалежні студії в рамках програми xbox game studios publishing: microsoft допомагає розробникам з розробкою і публікацією ігор.

Проекти незалежних студій:

hots від microsoft. в рамках програми розробляється moba на основі існуючих франшиз microsoft – за аналогією з heroes of the storm. Але при цьому не уточнюється буде це класична moba, як dota 2 або lol, або щось близьке до жанру brawler.

нова покрокова стратегія. джез підтвердив чутки про стратегію під кодовою назвою project indus. Згідно з його інформацією, oxide games (ashes of the singularity) і ветерани firaxis (civilization) працюють над стратегією для xbox і pc. Гра повинна об’єднати покроковий геймплей цивілізації, 4х-стратегію і містобудівний симулятор.

mmo на основі хмарних обчислень . Інформація про те, що io interactive (серія hitman) розробляє гру для xbox з’явилася на початку літа, але гра поки знаходиться на ранній стадії розробки. Єдине, що відомо – це фентезійний сеттінг гри.

кодзіма і xbox . Джез каже, що через нього проходить безліч чуток пов’язаних з кодзімою і його можливу співпрацю з microsoft, але нічого конкретного поки сказати не може.

Внутрішні студії microsoft:

mojang . Студія продовжують роботу над всесвіту minecraft. Можливо в недалекому майбутньому нас чекають ананоси на подобу minecraft dungeons.

inxile . Студія брайана фраго, після угоди з microsoft розширюється: новий підрозділ в нью-орлеані і переїзд головного офісу в більш велике приміщення. Студія працює над project cobalt. Тизер гри студія зробила через twitter і згідно анонсу гра буде поєднувати в собі fps і rpg елементи в сеттингу стімпанка. Масштаб гри набагато перевершує їх минулий проект wasteland 3. Раніше ходили чутки про те, що в надрах inxile чад мур (arcanum, vtmb, wildstar, socom) працює над якимось супер-секретному проекті. Але скоріше за все мова йде саме про project cobalt, малоймовірно, що невелика студія працює паралельно над двома великими іграми.

compulsion games . Джез корбен знає над чим працює compulsion games( we happy few), але нам не скаже.

майбутні покупки microsoft. джез повідомив, що microsoft продовжує скуповувати студії, але поки мова йде про невеликі командах. Інформації про угоди рівня zenimax поки не повідомляється. Але за словами джеза, коли компанії опрацьовують такі великі угоди, то вимоги до секретності максимальні. Витік інформація про покупку bethesda стався за годину до анонсу.