Не працюють навушники на передній панелі windows 10

10

Часто підключені навушники на передній панелі відмовляються працювати. З материнською платою msi b450 gaming plus max все стало ще заплутаніше. Мені став доступний універсальний драйвер звуку. Плюс вибираючи один параметр, ви отримуєте інший, його протилежність.

Ця стаття розповість, чому не працюють навушники на передній панелі windows 10. У більшості ситуацій користувачеві потрібно змінити параметрів. Тут вам допоможе диспетчер realtek hd, нові плати отримали realtek audio console з додатком nahimic …

Налаштування роз’ємів передньої панелі

На сайті виробника знайдіть свою модель. У моєму випадку на сторінці вибираю підтримка>драйвери під windows 10. У розділі on-board audio drivers завантажую realtek hd universal driver або realtek high definition audio driver . Залишається тільки встановити драйвер…

Мою материнку можна використовувати з realtek high definition audio або realtek hd universal. Дивіться, що робити, якщо realtek audio console не підтримує цей комп’ютер windows 10. Який драйвер вибрати? для мене вибір очевидний, оскільки перший більше не оновлюється.

Диспетчер realtek hd&realtek audio console

примітка. виставляйте запропоновані значення не замислюючись. Не знаю чому, але вони переплутані між собою. Це стосується як класичного диспетчера realtek hd, так і сучасної realtek audio console. Але всі необхідні нам настройки в принципі ідентичні.

Ще зрідка навушники не працюють, якщо при підключенні до роз’єму пристрій було вибрано неправильно. Натисніть по іконці гнізда передньої панелі і в списку виберіть навушники. Ну і як перемикати звукові пристрої думаю пояснювати не варто.

У розділі параметри>система>звук виберіть панель керування звуком . У контекстному меню навушників виберіть увімкнути (або переконайтеся, що пристрій увімкнено). Плюс відкрийте властивості і встановіть застосування пристрою>використовувати цей пристрій (вкл.) .

Налаштування біос&підключення роз’ємів

В інтерфейсі uefi можна відключити звукову карту або тільки передні роз’єми. Наприклад, перейдіть до розташування settings>advanced>integrated peripherals . У підрозділі audio configuration повинен бути включений hd audio controller (буває окремо front panel type ).

На материнській платі є аудіороз’єм, який призначений для підключення передньої панелі. Це вже стосується процесу складання комп’ютера. У двох словах, кабель підключення передньої панелі підписаний так само як і роз’єм на материнке. Їх просто потрібно поєднати.

Висновок

Не працюють навушники на передній панелі windows 10? пробуйте підналаштувати диспетчер realtek hd або realtek audio console. Це те, що не вимагає великих знань. Якщо ж не допомогло, тоді перевстановлення драйверів. Навряд чи ж передня панель була не підключена.

Невідомими пристроями в диспетчері пристроїв windows 10 (вибачте за тавтологію). Дійсно, після оновлення може не працювати звук. Найчастіше настройки досить…

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)