Наступний проект джанкарло еспозіто-серіал netflix про реальне пограбування

23

Легендарний актор” пуститися берега”джанкарло еспозіто візьме участь в новому трилері netflix під назвою jigsaw (“головоломка”,” пазл”), який простежує масштабне пограбування від його планування до виконання протягом багатьох років.

До цього проекту еспозіто зробив плідну кар’єру в кіно і на телебаченні як дуже характерний актор. Раніше відомий за невеликими ролями в таких класичних фільмах, як ” роби як треба!”і” підозрілі обличчя”, еспозіто потрапив в список a після лиходійської ролі гаса фрінга в серіалі “у всі тяжкі”, а потім з’явився в багатьох великих проектах, таких як трилогія “той, що біжить в лабіринті”, “книга джунглів” і “мандалорец”. Незабаром еспозіто можна буде побачити в ролі лиходія в майбутній пригодницькій грі far cry 6 від ubisoft.

Серіал jigsaw складатиметься з восьми епізодів, і в ньому знімуться паз вега, руфус сьюелл, таті габріель, пітер марк кендалл, розалін ельбай, джай кортні, ніуша нур та інші. Еспозіто зіграє роль лео репа, злодія-ветерана, який просто не може залишитися осторонь від гри в пограбування. Сценарій написаний еріком гарсіа (автором романів “різники” і “чудова афера”), продюсером виступає режисер “дому гуччі” рідлі скотт (і його компанія scott free productions), а режисером перших двох епізодів – продюсер і режисер “нарко” жозе паділья. Цікаво ,що “jigsaw” був натхненний реальною історією, коли повінь урагану “сенді” поставила під загрозу облігації уолл-стріт на суму 70 мільярдів доларів.

Представники стрімінгового сервісу обіцяють здивувати глядачів нестандартним підходом до розповіді історії. Це буде ” в якомусь роді нелінійна історія, в якій глядачі будуть контролювати розвиток сюжету». Шоу не буде зосереджено безпосередньо на самому пограбуванні, а почне здалеку (за 24 роки до нього) і завершиться рік по тому.