Як “людина-павук 3” тизерит хобгобліна

23

Фільми серії « людина-павук » сема реймі були наповнені всілякими «пасхальними яйцями», включаючи різні відсилання, яким потенційно могло бути приділено більшу увагу в майбутньому.

Однією з таких відсилань є маска хобгобліна – можливо, найяскравішого ворога людини-павука в коміксах; ітерацію маски лиходія у всесвіті сема реймі можна виявити в першому акті фільму « людина-павук 3: ворог у відображенні ».

Хобгоблін / родерік кінгслі протягом багатьох років був одним з головних лиходіїв людини-павука в коміксах. Виявивши в одному з прихованих схованок, здавалося б, загиблого нормана озборна з обладнанням зеленого гобліна, кінглі змінив формулу обзорна, щоб усунути побічний ефект божевілля і поліпшити свій фізичний стан – і саме завдяки зміненому костюму кінгслі став хобгобліном.

Хоча він був сильнішим за нормана, відсутність божевілля у кінгслі робило його, в цілому, менш небезпечним противником, в той час як озборн був непередбачуваним. Як і у випадку з зеленим гобліном, в коміксах справжня особистість хобгобліна стала загадкою з декількома відволікаючими маневрами і фальшивими викриттями, які, як пояснював кінгслі, «промивали мізки» таким людям, як нед лідс, перетворюючи їх на двійників. Справжня особистість хобгобліна була розкрита в коміксі spider-man: hobgoblin lives 1997 року.

Костюм хобгобліна родеріка кінгслі був модифікованою версією зеленого гобліна нормана озборна. Кінгслі змінив кольорову палітру, в тому числі надав масці золотий відтінок, і додав помаранчевий плащ-але зберіг кольчужну броню і легендарну естетику, які спочатку використовував оригінальний зелений гоблін, норман озборн. У фільмі « людина-павук 3: висока напруга », гаррі озборн аналогічним чином створює новий костюм і використовує поліпшені технології. Називаючи себе новим гобліном, хоча це ніколи не згадується в картині, гаррі застосовує формулу гобліна, яку використовував його батько, наділяючи її надлюдськими фізичними здібностями, але при цьому пошкодивши свою психіку.у

Початку фільму ми бачимо нову технологію гаррі, а також нову, третю маску, яка відрізняється від тієї, що носив зелений гоблін; вона схожа на маску нормана, але набагато більш незграбна і агресивна, з помітно більш гострими зубами. Маска також має золото-металевий колір, що вказує на те, що це маска хобгобліна у всесвіті реймі.

На жаль, ми так і не побачили повноцінний погляд на хобгобліна родеріка кінгслі у всесвіті « людина-павук » сема реймі, оскільки «ворог у відображенні» став заключною частиною трилогії. Тим не менш, є шанс, що ми побачимо хобгобліна в mcu, де їм буде нед лідс; а статися це може вже у фільмі « людина-павук: немає шляху додому », який вийде в прокат 16 грудня 2021 року.