Globalfoundries витратить $ 6 млрд, щоб подвоїти обсяги виробництва автомобільних чіпів

22

Генеральний директор globalfoundries вже заявляв про те, що напівпровідниковій галузі слід в найближчі десять років подвоїти обсяги виробництва компонентів. Компанія і сама має намір дотримуватися високих темпів розвитку. Вже в цьому році кількість поставляються автокомпонентів вона збільшить вдвічі, а на розширення профільних потужностей буде витрачено $6 млрд.

Джерело зображення: ap

Відомо, що з кінця минулого року в автомобільній галузі виник дефіцит навіть самих елементарних напівпровідникових компонентів, і деякі учасники ринку вважають, що зараз він досяг свого дна, хоча нормалізації обстановки чекати доведеться до наступного року, як мінімум.

У коментарях ресурсу nikkei asian review старший віце-президент globalfoundries майк хоган (mike hogan) заявив, що на розширення виробничих потужностей компанія вже виділила $6 млрд. З цієї суми приблизно $4 млрд будуть спрямовані на модернізацію і розширення майданчика в сінгапурі, яку компанія успадкувала від chartered semiconductor, по одному мільярду дістанеться підприємствам в сша і німеччині. Всі додаткові потужності, що утворилися в результаті цього, можна буде використовувати для випуску автомобільних компонентів. У поточному році, як пояснив хоган, globalfoundries зможе поставити в два рази більше чіпів для автомобільної галузі в порівнянні з попереднім.

У 2022 році розширення виробничих потужностей продовжиться, але представник globalfoundries закликав учасників ринку не розраховувати на швидке вирішення проблеми дефіциту компонентів в автомобільній галузі. За його словами, свої плоди зазначені плани з розширення виробництва почнуть приносити тільки в 2023 році. По-перше, на будівництво додаткових ліній піде час. По-друге, технологічний цикл в сегменті виробництва автокомпонентів залишається одним з найтриваліших в галузі.