Xiaomi представила смарт-годинник redmi watch 2-дисплей amoled, gps і nfc всього за $65

16

На заході по запуску redmi note 11 компанія xiaomi представила смарт-годинник redmi watch 2. Пристрій є наступником торішніх redmi watch, і, як і його попередник, виконано в прямокутному корпусі з полікарбонату.

Gizmochina.com

Новинка оснащена 1,6-дюймовим amoled-екраном з роздільною здатністю 320 x 360 пікселів. Годинник поставляється з силіконовим ремінцем, який може бути виконаний в чорному, білому і синьому кольорах. У такі ж кольори фарбуються і корпусу пристрою. Новинка важить всього 31 грам. Годинники можуть похвалитися рівнем водонепроникності 5 атм і здатні відстежувати тренування з плавання. Всього доступно 117 спортивних режимів, деякі з яких визначаються автоматично.

Gizmochina.com

Смарт-годинник redmi watch 2 підключаються до смартфонів під управлінням android 5.0 і ios 10.0 або новіших версій даних систем за допомогою bluetooth 5.0. Вони оснащені всіма необхідними сенсорами, такими як датчик чсс, датчик для вимірювання рівня кисню в крові, акселерометр, гіроскоп і датчик освітленості для автоматичного регулювання яскравості екрану. Крім того, redmi watch 2 можуть похвалитися підтримкою gps, глонасс, gps і galileo. Також заявлена підтримка nfc для безконтактної оплати.

Gizmochina.com

Новий годинник redmi пропонує користувачам більше 100 циферблатів, функції моніторингу сну і рівня стресу і підтримку голосового помічника xiao ai. Пристрій оснащується 225-ма·год акумулятором, який забезпечує 12 днів автономній роботі при нормальному, 7 днів при інтенсивному використанні, а також 18 годин при безперервній роботі gps. Вартість пристрою складе всього $65.