Перші огляди iphone 13 і неоднозначна функція youtube. Головне за тиждень

16

Розбираємо важливі події минулої семиденки. У цьому випуску: ios 15 і перші тести нових “айфонів”, новий планшет microsoft і можливість прямого скачування відео з youtube.

Ios 15 і перші тести iphone 13

Ембарго на огляди iphone 13 зняли, в мережу хлинули перші тести флагманів apple. Коротко: блогери відзначають зрослу продуктивність, хвалять автономність. Наприклад, iphone 13 mini в режимі відтворення відео вистоїть до 17 годин. Pro max здатний на 28 годин кіномарафону.

А ось 13 pro при інтенсивній експлуатації (запис 4k-відео, максимальна яскравість дисплея) протримається з 7:00 до 23:00, зберігши ще 20% заряду акумулятора. Автономність iphone 13 в порівнянні з попередником збільшилася на 2,5 години. І, судячи з перших тестів, при стандартному використанні заряду батареї смартфону вистачить на два дні роботи. За посиланням – все найважливіше з перших оглядів iphone 13.

Крім того, через чотири місяці тестування apple нарешті випустила фінальну версію ios 15. Що в ній нового і цікавого? про це писали тут.

Microsoft показала новий планшет

На цьому тижні microsoft представила свій найпотужніший планшет — surface pro 8 зі збільшеним 13-дюймовим pixelsense-дисплеєм. В наявності екран з частотою оновлення до 120 гц, 32 гб озп, чотирьохядерний intel core 11-го покоління, а ще роз’єми usb type-c з підтримкою thunderbolt 4. За запевненнями розробників, планшет на одному заряді працює до 16 годин.

Спеціально для surface pro 8 розробили і новий стилус surface slim pen 2 з вібромотором. Він відповідає за передачу реалістичних тактильних відчуттів від малювання ніби по звичайному папері. А ще перо дозволяє розпізнавати 4096 рівнів сили натискання.

Інша новинка-surface go третього покоління. Екран залишився колишнім, на 10,5 дюйма, зате процесор новий — intel 10-го покоління. Він на 60% спритніше попередника. Працює планшет під управлінням windows 11 і підтримує швидку авторизацію за допомогою системи розпізнавання осіб windows hello.

Популярний відеохостинг дозволив завантажувати ролики без стороннього софта. Правда, не без нюансів: переглянути матеріали після завантаження можна тільки в браузері, в кеш якого імовірно і відбувається збереження. Завантажувати файли, а потім запускати їх в сторонніх плеєрах не вийде.

Поки що функція доступна в тестовому режимі і лише деяким користувачам з підпискою youtube premium. Компанія попереджає: в даний момент нововведення може працювати з помилками. Про дату глобальної доступності нової функції розробники не повідомляють.