Главу tripwire, який підтримав заборону абортів, зацькували автори god of war, gears of war і chivalry 2

10

0 главу tripwire, який підтримав заборону абортів, зацькували автори god of war, gears of war і chivalry 2

4 вересня президент tripwire interactive джон гібсон вийшов у twitter, щоб публічно підтримати рішення верховного суду сша, який затвердив закон про заборону абортів у техасі.

Якщо не вдаватися в деталі, то жінки не зможуть переривати вагітність в тих випадках, коли вже прослуховується серцебиття дитини. Також за донос на порушників покладається винагорода. Тепер гібсон і його компанія ризикують піти по світу: у мікроблозі на нього з осудом і осудом тут же накинулися видатні діячі ігрової індустрії: автор god of war кору барлог, сценаристка santa monica алана пірс і творець gears of war клифф блежински, излившие своє обурення з-за нападок на права жінок, що ведуть до антиутопічному майбутньому (барлог пригадав ґілеад з серіалу «розповідь служниці»).

Jesus fuck, man. Really? you are all about this fucked texas bounty law that pushes us closer to some kind of gilead dystopian religious state?really???i mean what the fuck, man. Seriously, how can anyone be proud of claiming dominion over a woman’s personal freedoms?

— cory barlog 🖖 (@corybarlog) september 5, 2021

And i assume you have had a vasectomy before tweeting this?

— alanah pearce (@charalanahzard) september 5, 2021

Yeah man, you can unfollow me now, thanks. Smh.

— cliff bleszinski (@therealcliffyb) september 5, 2021

Не стали мовчати і партнери: torn banner studios, яка розробила chivalry 2, виступила з критикою tripwire, а shipwright studios, яка допомагала зі створенням chivalry 2 і maneater, і зовсім вирішила негайно розірвати всі контракти.обидві студії не готові миритися з такими поглядами і чужими їм цінностями. Хто кине наступний камінь?

We do not share the opinion expressed in a recent tweet by the president of tripwire, publisher of chivalry 2. This perspective is not shared by our team, nor is it reflected in the games we create. The statement stands in opposition to what we believe about women’s rights.

— torn banner studios (@tornbanner) september 6, 2021