Топ-7 хоробрих персонажів з ліги справедливості dc

11

Порятунок світу – завжди непроста справа, тому наймогутніші персонажі розширеної всесвіту dc об’єдналися в лігу справедливості . Всі вони-видатні особистості, але фанати, традиційно продовжують сперечатися про те, який герой володіє достатньою хоробрістю, щоб бути повноцінним лідером групи.

Особисті якості кожного супергероя відповідають найвищим критеріям. Однак не можна заперечувати, що одні з них беруться за виконання завдань з ентузіазмом, тоді як інші мають більш критичним мисленням і не поспішають проявляти себе.

Марсіанський мисливець

Незважаючи на те, що марсіанський мисливець – могутній і значущий персонаж у всесвіті dc, поки він грає недостатньо важливу роль. Картина “ліга справедливості” зака снайдера повідала нам, що генерал келвін суонвік – це прибулець з червоної планети, який давно спостерігає за ситуацією, впровадившись в урядовий апарат сша.

Ймовірно, особистість марсіанського мисливця буде більш повно розкрита в наступних фільмах, але поки він аж ніяк не виглядає хоробрим. Навпаки, персонаж діє виключно у власних інтересах і не поспішає допомагати головним героям, залишаючись в зоні комфорту.

Флеш

Особистість баррі аллена поки розкрита недостатньо добре і головна причина тому-відсутність сольного фільму. Упущення буде виправлено восени 2022 року , а поки ми змушені задовольнятися мізерними даними про флеш. Очевидно, баррі просто отримує мало екранного часу, щоб стати в один ряд з провідними героями франшизи.

Флеш-безумовно, хоробрий хлопець, але його недосвідченість виливається в наявність страхів і сумнівів. Аллен часто коливається на порозі прийняття важливих рішень і готовий до активних дій тільки коли не залишається іншого виходу. Втім, ці нюанси не заважають йому бути повноцінним членом ліги справедливості.

Бетмен

Брюса уейна не можна дорікнути в боягузтві – він постійно націлений на вирішення актуальних завдань і демонструє відмінну силу волі. Втім, розширений всесвіт dc далеко не завжди показує героя з позитивного боку – в останніх проектах бетмен керується сумнівними мотивами, хоча глядач незмінно очікує від нього прояви кращих якостей.

Саме тому, хоробрість брюса стає непомітною – він ретельно дозує обсяг допомоги лізі справедливості і змушує засумніватися в собі. Зрозуміло, культовий супергерой здатний на більше перед обличчям серйозної небезпеки.

Кіборг

Віктор стоун зусиллями сценаристів дійсно стрибнув вище голови. Багато кіноманів сходяться на думці, що саме кіборг є душею ліги справедливості і проявляє свою хоробрість тоді, коли це потрібно найбільше. Не будемо забувати, що віктор пережив жахливу катастрофу, був змушений прийняти всі свої модифікації і навіть в такому непростому становищі він стає важливою частиною команди.

За попередніми даними, сюжетна лінія кіборга не буде продовжена, що викликає розчарування у значної частини аудиторії. Цей герой дійсно став відкриттям і зумів зацікавити публіку.

Аквамен

Спочатку може здатися, що артур каррі-дуже сумнівний персонаж з точки зору користі. Однак поступово він еволюціонує, і демонструє свої кращі якості. Після нападу степового вовка на підводну фортецю атлантів, аквамен перестає ухилятися від битв і починає хоробро відстоювати інтереси людства.

На своєму шляху артур стикається з різними труднощами, але не пасує перед ними. Каррі відіграє важливу роль в успіху місії, і зайвий раз доводить, що по праву може називатися істинними королем моря. Розвиток персонажа відбувається стрімко і легко припустити, що у нього ще з’явиться шанси проявити себе у всій красі.

Супермен

У розширеному всесвіті dc супермен не такий простий і є суперечливою фігурою. Далеко не всім фанатам подобається задумливий і кілька похмурий персонаж, але людина зі сталі залишається прикладом для наслідування. Він віддає всього себе заради порятунку світу і незалежно від ситуації вступає в бій. Супермен готовий жертвувати собою і це цілком усвідомлений вибір, тоді як інші герої відчувають сумніви.

Можливо, образ вийшов надто ідеалістичним, адже кожна людина має певні недоліки, але шанувальники коміксів саме цього і чекають від улюблених персонажів.

Символічно, що перше місце в нашому рейтингу дістається саме представниці прекрасної статі. Спочатку, диво-жінка не могла претендувати на роль хороброго супергероя, але сценаристи і сама галь гадот зробили так, що про неї стали дуже багато говорити. Героїня не ухиляється від своїх обов’язків і завжди готова прийти людям на допомогу лише тому, що так велить їй серце. Чудо-жінка ніколи не ставить себе на перше місце і легко пожертвує життям, якщо цього зажадають обставини.

Відмінна підготовка і високі моральні якості дозволяють персонажу галь гадот залишатися одним з улюблених героїв розширеної всесвіту dc. Ми не можемо бути впевнені, що бетмен або флеш зуміють врятувати планету в найвідповідальніший момент, але хоробра дівчина завжди готова стати на наш захист.