Довідкова МТС з мобільного безкоштовно як викликати?

306

Доброго дня. У будь-якого оператора стільникового зв’язку є свій телефон цілодобової служби підтримки, створений для оперативної і кваліфікованої допомоги клієнтам. Кожен користувач повинен знати, як викликається довідкова МТС з мобільного безкоштовно. І в цій статті ми поговоримо про це.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Найпопулярніші питання
 • Автоматичний голосовий помічник
 • Докладний алгоритм дій
 • Ще кілька варіантів

Найпопулярніші питання

Дана мобільний зв’язок пропонує великий асортимент послуг. Можна користуватися на вигідних умовах дзвінками, інтернетом. До найбільш поширених питань, які цікавлять користувачів МТС, відносяться:

 • підключення і відключення послуг;
 • вибір відповідного тарифу для Уфи або іншого міста;
 • технічні параметри мережі або мобільного пристрою;
 • вартість опцій і інших функцій провайдера.

Автоматичний голосовий помічник

Якщо ви хочете безкоштовно зв’язатися з оператором, пам’ятайте, що спочатку необхідно буде прослухати повідомлення автосистемы. З нього можна дізнатися про основних командах і комбінаціях, допомагають керувати номером, тарифом. Найкраще слухати автовідповідач повністю, тому як в почутої інформації може бути відповідь на цікаву тему. В цьому випадку чекати голосу реального фахівця вже не доведеться, але зі складними проблемами краще звертатися до оператора. Наприклад, вас цікавить вартість дзвінків в Іркутськ – потрібно буде розповісти, в якому регіоні ви знаходитеся і скільки хвилин в день плануєте розмовляти.

Довідкова МТС з мобільного безкоштовно як викликати?

Докладний алгоритм дій

Для здійснення дзвінка в довідкову МТС з мобільного безкоштовно, дотримуйтесь простий інструкції:

 • набираєте коротку команду– 0890;
 • чекаєте голосове повідомлення автовідповідача, який повідомить про подальші дії;
 • переходите в режим набору номера, за допомогою пари кліків на символ * до короткого сигналу;
 • знаходьте кнопку на мобільному, відповідну потрібного розділу служби підтримки.

Якщо вам потрібно обов’язково зв’язатися з фахівцем колл-центру обслуговування клієнтів у Нижньому Новгороді чи іншому місті, можна скоротити час і відразу натиснути кнопку з цифрою 0. У цьому випадку дзвінок одразу переадресують в сервіс центр. Найчастіше доводиться чекати, лінія практично постійно зайнята. У будь-якому випадку ви відразу про це дізнаєтеся, автовідповідач повідомить, також він скаже про час очікування. Тут є два варіанти: або чекати своєї черги, або передзвонити пізніше. Довідкова служба також доступна за телефоном 8 (800) 250-09-90.

Варто відзначити, що безкоштовно в довідкову МТС з мобільного подзвонити може будь-який користувач, проживає в РФ, а також в Білорусі.

Ще кілька варіантів

 • Додзвонитися консультанту МТС в Москві, СПб або іншому місті легко і іншими способами. Але варто підготуватися до того, що необхідно досить довго чекати відповіді. Додзвонитися операторам можна з міського номера або з телефону іншого оператора. Для таких випадків працює служба 8(800)250-08-90. Спочатку слухаєте повідомлення, далі натискаєте 1 і 0. Після чого сервіс пропонує оцінити допомогу співробітника, для цього вибираєте 0 або 1. Тепер залишиться тільки почекати. На даний номер ви теж дзвоніть безкоштовно.
 • Для тих, хто знаходиться в роумінгу, але хоче подзвонити в довідкову МТС, існує комбінація +7 (495) 766-01-66. За послугу платити не доведеться, в якому б куточку світу ви не перебували, але набір номера повинен здійснюватися в міжнародному форматі, тобто починатися з +7.
 • Запитання можна написати в центр підтримки на офіційному сайті компанії. На основній сторінці знаходите спецраздел для відправки СМС в службу техпідтримки, місцезнаходження ваше значення не має. Ви Будете перебувати в Казані або десь ще, відповідь вам надішлють на електронну поштову скриньку або по SMS. Звернення розглядають зазвичай від 1 до 7 діб, все залежить від розміру черги заявок та зайнятості працівників.
 • Ще одним ефективним способом вирішення проблеми може стати звернення безпосередньо в салон мобільного оператора, він є в Пермі, Самарі та інших містах. Для того щоб дізнатися його розташування, просто відправляєте на 6677 СМС зі словом МТС, у відповідь прийдуть усі адреси офісів, що знаходяться поруч. Обов’язково при собі необхідно мати паспорт.

Довідкова МТС з мобільного безкоштовно як викликати?

Як бачите, довідкова МТС з мобільного безкоштовно доступна в будь-який час. Додзвонитися туди можна одним із запропонованих варіантів. Якщо у вас з’явилися питання, залишайте свої коментарі.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+