Cd projekt red розповіла про хід роботи над поліпшеною версією the witcher 3 і cyberpunk 2077

12

Судячи з усього, в керівництві cd projekt red працюють виключно морально стійкі і непохитні люди. Знаєте, такі залізні чекісти, які не реагують на критику, вважаючи свою позицію єдино вірною. Можливо, якби не попередні замовлення, що забезпечили cyberpunk 2077 відмінну касу, то сьогодні позиція цих хлопців була б іншою, але поки у них є гроші, ніяких змін чекати не доводиться. Нещодавно ми вам розповідали про новий патч за номером 1.3, який в черговий раз зробив гру неіграбельной. Цього разу постраждали власники старих комп’ютерів. На щастя, невідомий ентузіаст вже зробив всю роботу за студію, що дозволило багатьом людям продовжити проходження купленої за гроші гри.

Реклама

Кілька днів тому керівництво cd projekt red звітувало про фінансові показники. Ще раз відзначимо: гроші у хлопців є, але продажі фактично зупинилися. Оскільки ще кілька років студія може не протриматися, то вже сьогодні створюються відразу два проекти. Перші-це поліпшена версія cyberpunk 2077 для консолей нового покоління. Вона повинна запропонувати більш сучасну графіку і безліч інших ігрових елементів. Крім того, очікується масштабна правка помилок, хоча останнім віриться з великими труднощами. Другий проект являє собою поліпшену версію the witcher 3. За словами міхала новаковскі, виконуючого обов’язки старшого віце-президента з розвитку бізнесу, студія робить все можливе, щоб обидва проекти вийшли до кінця 2021 року, але не може гарантувати, що це трапиться.

Відносно cyberpunk 2077 згадуються якісь уроки, які cd projekt red вже витягла. Сподіваємося, що мова про кривому геймплеї, непрацюючих квестах, примітивному ші та багато іншого. Оскільки процес доопрацювання затягнувся, студія не може гарантувати, що розробники встигнуть зробити свою роботу в строк. Що до відьмака, то за гру відповідають хлопці з sabre interactive. Зазвичай вони не підводять, але потрібно розуміти, що команда працює в умовах пандемії (як ніби тільки ігрові студії так працюють), а значить нас можуть очікувати неприємні сюрпризи.

Взагалі, говорячи про cyberpunk 2077, міхал (не михайло) констатував, що проект все ще знаходиться в стадії розробки. Можливо, цього разу краще не квапити представників студії cd projekt red. Може краще почекати ще пару років, а після отримати хоча б частково нагадує обіцянки розробників неймовірну і найкращу гру десятиліття?