Безкоштовний курс 7 кроків до щасливої вагітності

389

Доброго дня. Можливо, я трохи відхиляюся від комп’ютерної тематики, але просто не зміг обійти стороною безкоштовний курс “7 кроків до щасливої вагітності”, який надає автор методики “Пологи в радість”.

Чому це так важливо для мене і для моїх читачів?

Не так давно я став батьком, але перед цим я спостерігав 9 місяців за поведінкою дружини і зрозумів – цей період дуже важливий не тільки для несформованого всередині нового чоловічка, але і для майбутньої мами. Справа не тільки в правильному харчуванні, відмову від шкідливих звичок.

Варто особливу увагу приділяти позитивному настрою. Домогтися такого результату не так вже просто, як хотілося б. Кожна жінка ближче до пологів побоюється: щось піде не так, буде боляче і т. д. Тому, автор курсу “7 кроків до щасливої вагітності” поділитися своїм багаторічним досвідом, повідає про прогресивні методики безболісних пологів. Достатньо виконувати найпростіші дії, щоб досягти бажаного результату.

Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ курс

Можливо, Ваші близькі чи знайомі теж стоять на порозі великих життєвих змін. Їм не завадить дізнатися більше про вагітність, пологи. Згоден, інформації в мережі дуже багато, але тут автор систематизує та подає інформацію в доступній формі, яка легко сприймається потенційними мамами, налаштовує їх на позитив.

Безкоштовний курс 7 кроків до щасливої вагітності

Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ курс

Що Вас чекає всередині?

Програма курсу складається з прийомів арт-терапії, медитативних технік, самопрограмування. Все це допомагає налагодити потужну зв’язок з внутрішніми силами, по максимуму використовувати родовий ресурс організму.

Безкоштовний курс 7 кроків до щасливої вагітності

Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ курс

Скільки це коштує?

Як було неодноразово помічено, автор ділитися досвідом і знанням абсолютно безоплатно. Вам тільки потрібно перейти за посиланням на офіційний сайт заходу і зареєструватися для участі. Після цього Вам на пошту email прийде лист з подальшими інструкціями.

Не знаю як Ви, але за моїми рекомендаціями вже записалося майже десять знайомих дружини, які очікують на появу малюка на світ. Цікаво, як вплинуть перераховані вище техніки на настрій мам. Якщо Ви теж надумаєте спробувати, поділіться своєю думкою в коментарях. Буду дуже вдячний за зворотній зв’язок – це стати в нагоді не тільки мені, але й іншим читачам блогу IT Технік.

Записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ курс

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+