Анонсований ремейк культової star wars: knights of the old republic

14

Першим анонсом на заході playstation showcase 2021 став ремейк культової рольової гри star wars: knights of the old republic. Як виявилося, журналіст bloomberg і інсайдер джейсон шрайер (jason schreier) мав рацію: проект дійсно знаходиться в розробці.

Джерело зображення: aspyr media

На жаль, перший тизер гри виявився досить коротким. У ньому продемонстрували ситха дарта ревана. Паралельно закадровий голос мовить: “світ — це брехня. Так кажуть ситхи”»

За проект відповідає студія aspyr media, яка співпрацює з lucasfilm games. Терміни релізу ремейка star wars: knights of the old republic і тим більш точна дата в першому тизері не були вказані. Оновлена rpg поки заявлена тільки для playstation 5.

Нагадаємо, раніше про проект розповідав портал gamereactor з посиланнями на власні джерела. Журналісти говорили, що aspyr дуже відповідально ставиться до гри. Це її найбільший реліз, і студія розуміє, як сильно аудиторія любить знамениту rpg.

Оригінальна star wars: knights of the old republic вийшла влітку 2003 року на першій xbox. У листопаді того ж року вона дісталася до пк, а пізніше з’явилася на мобільних платформах і xbox one.