Перевірка унікальності тексту. Програма Advego Plagiatus.

384

Текст заявки: Скажіть, як перевірити написаний мною текст на унікальність?

На сьогоднішній день перевірка написаних Вами текстів на унікальність – дуже поширена послуга, що надається в мережі. Причому існують як online сервіси, такі як , так і спеціальні програми. З інтернет-сервісами все зрозуміло: вставляєте написаний Вами текст у віконце і натисніть «Перевірити», через деякий час з’явиться результат перевірки. Тепер поговоримо про спеціальне для перевірки тексту на унікальність. Вибір в даній категорії також досить великий. У цій статті я розповім про програму Advego Plagiatus. Відразу хочу відзначити, що використання спеціалізованих програм для перевірки унікальності тексту, прибирає багато обмеження, властиві більшості online сервісів (невеликий обсяг тексту перевіряється, необхідність реєстрації тощо). Завантажити програму Advego Plagiatus можна з офіційного сайту ADVEGO. Дана програма безкоштовна і не вимагає реєстрації, і що найголовніше володіє потужним алгоритмом перевірки унікальності тексту. Отже приступимо до її опису.

Установка програми

Запустіть скачаними інсталяційний файл на виконання (я скачував файл формату installer), після цього з’явиться вікно вибору мови, в даному випадку я вибрав російську мову. Натисніть «ОК». Потім з’явиться стандартний майстер установки програми. Натисніть «Далі». Потім можна вибрати папку, в яку буде проведена установка. Натисніть «Далі». Теж саме виконайте з папкою для ярликів, після цього з’явиться можливість створити значки програми на робочому столі і в меню швидкого запуску. Якщо для Вас це актуально, поставте галочки, у відповідне віконця, потім знову натисніть «Далі», і потім «Встановити». Після цього запуститься процес установки Advego Plagiatus, по його закінченню натисніть кнопку «Завершити», на цьому процес встановлення завершено

Робота з програмою

Після закінчення установки, відкриється основне вікно програми Advego Plagiatus (Рис.1).


Рис.1 Головне меню програми

Інтерфейс програми Advego Plagiatus досить простий. Зверху знаходиться основне меню («Файл», «Правка», «Перевірка унікальності», «Довідка). На наступній сходинці у вигляді значків винесені основні функції даного програмного продукту. У лівому верхньому куті можна вибрати кодування тексту. Інформацію про компанії ADVEGO можна прибрати, натиснувши на хрестик поруч зі словом «Інформація» при цьому робоче вікно програми Advego Plagiatus збільшиться. Основну частину простору займає область для тексту, що вводиться. Причому текст можна завантажити з файлу, так і просто скопіювати у вікно програми. Нижче розташовані для режиму роботи: з можливістю редагування («Редактор тексту») та без («Чистий документ»). Ще нижче розташований журнал, в якому відображається інформація про запроваджену для перевірки унікальності тексту. Отже, для перевірки унікальності я взяв фрагмент тексту з цієї статті і скопіював його у вікно програми Advego Plagiatus (Рис.2).

Рис.2 Проверка уникальности текста
Рис.2 Перевірка унікальності тексту

Після цього я рекомендую скористатися глибокою перевіркою унікальності. Виберіть пункт «Перевірка унікальності» – «Глибока перевірка». Після цього почнеться перевірка тексту. При цьому максимальний обсяг введеного тексту не повинен перевищувати 50000 символів. Швидкість перевірки безпосередньо залежить від довжини введеного тексту. По закінченню перевірки Advego Plagiatus формує звіт і вказує ступінь унікальності Вашого тексту (Рис.3).

Рис.3 Результат проверки
Рис.3 Результат перевірки

На цьому процес роботи з програмою завершено. Якщо у Вас залишилися якісь питання, ми з задоволенням відповімо на них.

Джерело: http://miranda.org.ua/