Анонсовані доступні смарт-годинник red magic watch vitality edition

12

Тизер, опублікований компанією, розкрив дату презентації і дизайн нових розумних годин. Рекламне зображення також розсекретило деякі характеристики red magic watch vitality edition – більш компактної і доступної альтернативи раніше представленої базової моделі.

На офіційному постері зазначено, що гаджет буде представлений в двох колірних рішеннях: чорному і сріблястому. Новинка отримає металевий корпус з двома апаратними клавішами і комплектний силіконовий ремінець. Діагональ amoled-екрану смарт-годин зменшиться з 1,39 до 1,19 дюйма в порівнянні з оригінальною версією.

Виробник також вказав вагу пристрою, який складе всього 23 грами проти 30 грамів у попередньої моделі серії. Очікується, що новинка буде підтримувати ряд спортивних режимів, зможе вимірювати різні фізіологічні показники власника, а також функцію always-on display.

Презентація red magic watch vitality edition відбудеться вже сьогодні, 6 вересня. Компанія поки не розкривала вартість новинки, але мережеві джерела стверджують, що вартість пристрою складе близько $77. Оригінальні red magic watch, що дебютували в березні, компанія оцінила в $ 93.