Nvidia готує до виходу geforce rtx 2060 з 12 гб пам’яті

11

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

На просторах всесвітньої павутини з’явилися нові відомості про плановане оновлення відеокарти geforce rtx 2060. Нагадаю, що ще в січні повідомлялося, що nvidia поверне в продаж відеокарту rtx 2060. Це було відповіддю на величезний дефіцит графічних карт на світовому ринку, викликаному черговим сплеском інтересу до майнінг і нестачею мікропроцесорів.

На даний момент nvidia випустила модель rtx 3060, пропонуючи непогану продуктивність і великий обсяг пам’яті в 12 гб. Пізніше карта була оновлена до версії lhr з обмеженою продуктивністю в майнінг криптовалюта. Здавалося б, що ще потрібно, але є проблема, яка полягає в доступності rtx 3060 за рекомендованою роздрібною ціною. Ситуація така, що вартість відеокарти мало узгоджується з її продуктивністю, що змушує nvidia шукати інші варіанти насичення ринку і задоволення потреб користувачів.

Отже, згідно з деякими джерелами, nvidia зараз планує оновити графічний процесор rtx 2060 на базі архітектури turing. Модель під номером pg161, матиме 12 гб пам’яті gddr6 і той же графічний процесор tu106-300. Таким чином, карта отримає зміни тільки в плані збільшення обсягу пам’яті в порівнянні з rtx 2060 6 гб, випущеної в січні 2019 року. Nvidia нібито заявила партнерам, щоб вони представили цю карту або до кінця цього року, або в січні 2022 року. Якщо судити з даного кроку, nvidia явно очікує, що нестача чіпів ampere збережеться і в майбутньому році.