Не такий божевільний. Хідео кодзіма уточнив деталі “гри мрії” про мадса міккельсена

11

Інші розробники не дуже люблять ділитися своїми ідеями в соціальних мережах — хіба мало що, раптом хтось інший візьме на озброєння. Хідео кодзіма, на щастя, не такий: він охоче розповідає про свої задуми. А потім, якщо знадобиться, навіть прояснює деякі деталі.

хідео кодзіма і мадс міккельсен

Минулого тижня, наприклад, автор metal gear згадав про те, як пропонував мадсу міккельсену проект під назвою mad mads. Інтернет-спільнота моментально почала міркувати на тему такого цікавого заголовка, а особливо творчі люди навіть намалювали пару артів. Як з’ясувалося, всі вони трохи промахнулися: кодзіма уявляв собі не постапокаліптичну драму, а “бадді-муві” про двох копів з майбутнього. Втім, це не означає, що геній не фанатіє від сеттингу «божевільного макса» — джордж міллер, постановник квадрології бойовиків про макса рокатанскі, все ще «його бог».

Варто відзначити, що багато років тому хідео кодзіма вже відзначився подібною грою. У 1994-му дизайнер створив policenauts, поліцейську історію про двох напарників з лос-анджелеса зразка 2040 року. На жаль, за межами японії дивовижна варіація на тему “смертельної зброї” офіційно так і не вийшла.