Звичайний на вигляд кабель lightning містить чіп для крадіжки паролів

16

В планшетах ipad pro apple перейшла на роз’єм usb-c. Залишилося дочекатися, коли ж це станеться на iphone. Це трапиться не в нинішньому році і власники смартфонів apple поки як і раніше будуть користуватися інтерфейсом lightning. Тим часом, фахівець з безпеки розробив кабель lightning, здатний красти призначені для користувача дані і паролі для хакерів. Кабель отримав назву omg cable.

Реклама

Цей кабель майже нічим не відрізняється від звичайного. Крім того, що він вміє фіксувати натискання на клавіші на пристроях macbook, ipad, iphone і відправляти зібрані дані зловмиснику. Кабель створює точку доступу wi-fi для фіксування і відправки натискань клавіш.

Також розумний кабель підтримує функцію геозони, дозволяючи збирати дані вибірково. Ще кабель вміє змінювати розкладку клавіатури і збирати ідентифікаційні дані usb-пристроїв. Все це робить крихітний чіп в кабелі. На його розмір він ніяк не впливає.

Кабель був розроблений як інструмент тестування на предмет проникнення в пристрої і системи. Цей кабель надійшов у промислове виробництво і буде проданий постачальнику засобів кібербезпеки hak5. Залишається сподіватися, що кабелі не потраплять в руки реальних зловмисників.