Як заправити картридж

3-4-2021

Лазерні принтери є звичайною особливістю більшості офісів.  Велика частина вартості процесу друку витрачається на картриджі. Ми пропонуємо, як їх використовувати, щоб підтримувати дуже хорошу якість друку. Також рекомендуємо почитати як заправить картридж принтера на сайті у найкращих спеціалістів.

Картриджі для лазерних принтерів складають велику частку витрат на друк на підприємстві. Саме тому економія ведеться у вигляді більш дешевих замінників або спроб регенерації тонера. Буває, що люди, що відповідають за процес друку, самі заправляють картриджі тонером. Як правильно розібрати і заправити картридж, щоб не втратити якість друку і не пошкодити обладнання?

Більшість доступних на ринку картриджів виготовляються однаковим чином. Кожен виробник в своєму пристрої встановлює спеціальні картриджі, відповідні тільки даному типу принтера. Перш ніж приступити до відновлення картриджа самостійно, перевірте, з яким типом матеріалу ви працюєте.

Заправка картриджа називається регенерацією. Регенерація повинна бути зроблена до повного виснаження порошку. Занадто довге очікування і інтенсивне використання можуть пошкодити картридж і він буде не придатний для подальшого використання. Може здатися, що самозаправка складна, але все залежить від типу картриджа. Старі картриджі мають просту і інтуїтивно зрозумілу структуру, а більш сучасні – більш складні. Кожна модель лазерного принтера має свій вбудований картридж, тому обов’язково ознайомтеся з його конструкцією перед регенерацією. Ви також повинні купити відповідний комплект для заправки картриджа. Зазвичай в комплект для дозаправки входять точні інструкції про те, як поступово заправляти картридж.

Якщо після прочитання інструкції в комплекті для заправки картриджа ми все одно не знаємо, як розібрати картридж, краще цього не робити, а передати картридж в сервісний центр Всупереч зовнішньому вигляду, це дуже делікатний матеріал, який легко пошкодити. Якщо картридж для лазерного принтера неправильно складений після очищення, це може не тільки вплинути на якість роздруківки, але і пошкодити пристрій. В цьому випадку краще віддати свій тонер професіоналам, які мають досвід проведення регенерації картриджів.