Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?

514

Доброго дня. Часом виникає необхідність швидко поповнити карту / рахунок (свій або чужий). Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою? Це один з найпоширеніших питань, яке цікавить клієнтів зазначеного банку. У статті буде розглянуто декілька способів, а Ви вже самі виберете, який з них найбільш зручний. Домовилися?

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Необхідні умови
 • Поповнення власного рахунку
 • Як зарахувати на рахунок без картки?
 • Переклад іншій людині без “готівки”
 • Поповнення в касі
 • Інтернет-банкінг «Сбербанк Онлайн»

Необхідні умови

У будь-якому випадку, щоб операція пройшла успішно, необхідно:

 • Бути власником пластикової картки Ощадбанку. Якщо не встигли її завести, то зробити це нескладно в будь-якому відділенні фінансової установи;
 • У Вас повинен бути № карти, яку мають намір поповнювати. Якщо мають намір здійснити переклад іншому користувачеві (за товари або послуги), обов’язково перевірте всі дані, щоб не відправити гроші незрозуміло кому;
 • Раптом найближчий банкомат не буде працювати, то можна звернутися в касу. Тоді потрібно буде надати документ, що засвідчує особу (паспорт, водійські права).

От і все! Вимог не так вже й багато. Тепер можна приступити до розгляду інструкції, після вивчення якої зумієте на практиці реалізувати її.

Поповнення власного рахунку

Найпопулярніший варіант, яким застосовує переважне більшість банківських клієнтів. Вам знадобиться тільки карта і потрібна сума грошей.

 • Знайдіть банкомат Ощадбанку, який знаходиться поблизу. Впевнений, це не складе особливих труднощів.
 • Варто відзначити, що за внесення готівки комісія не стягується, тому ви не втратите жодної копійки навіть коли будете вносити кругленьку суму;

Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?

 • Підходимо до пристрою і вставляємо пластикову картку у відповідний слот. Після, вводимо PIN-код, який складається з 4 цифр. Пам’ятаєте, цей набір символів не можна нікому повідомляти (навіть працівникам банку!);
 • Як тільки на екрані відобразиться меню, потрібно натиснути кнопку, яка відповідає дії «Поповнити рахунок» (в деяких випадках меню може відрізнятися, наприклад, пункт «Готівкові операції», а всередині нього – потрібний пункт).
 • Далі, як покласти гроші на картку через банкомат? На моніторі з’явиться пропозиція внести кошти через приймач купюр. Виконайте дані маніпуляції, а коли необхідну кількість рублів буде «відправлено» всередину боксу, натисніть «Оплатити».
 • Обов’язково роздрукуйте чек в кінці операції, щоб у разі виникнення конфузу можна було довести свою правоту.

Як зарахувати на рахунок без картки?

Не завжди у Вас під рукою виявляється пластикова картка, а переказ потрібно зробити тут і зараз. Що ж робити? Не вже ніяк не можна врятувати ситуацію?

Поспішаю Вас порадувати – спосіб є!

Підходимо до терміналу і шукаємо на моніторі щось, пов’язане з переказом грошових коштів. Натисніть на потрібну кнопку, вкажіть номер картки одержувача, внесіть «гріш» і закінчите дію, роздрукувавши квитанцію. Таким же чином можна поповнювати не тільки свій баланс, але і будь-яким клієнтам банку.

Зазвичай, обробка подібних операцій займає кілька хвилин, хоча в регламенті Ощадбанку вказаний термін – 24 години.

Переклад іншій людині без “готівки”

Звучить фантастично? Насправді така можливість насправді дуже реальна, і зараз повідаю про її реалізації на практиці.

Обов’язковою умовою є наявність пластикової картки, з якої будуть списані кошти для перекладу.

Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?

Також, Вам необхідно знати номер рахунку іншої людини. В принципі, це все! Йдемо далі.

Підходимо до банкомату Ощадбанку, вставляємо карту, вводимо ПІН. Вибираємо «Переклад…», вказуємо № одержувача та кількість переданих рублів. Обов’язково перевірте правильність введення даних перед тим, як натиснути на кнопку оплати. І не забуваємо про чек – це Ваша страховка на випадок непередбачених неприємностей.

Ми розглянули основні варіанти, як покласти рублі на карту Ощадбанку в банкоматі готівкою або безготівково. Але буде доречно розповісти про інші методи, які можуть виявитися корисними.

Рекомендуємо:

 • Як відновити видалені фотографії, повідомлення, контакти на iPhone?
 • Як підключити смартфон до телевізора через WiFi, USB, HDMI
 • Як налаштувати живі плитки в Windows 10
 • Як поставити будильник на комп’ютері Windows
 • Як зробити скріншот на Android і підключити смартфон до комп’ютера?

Поповнення в касі

Як було сказано вище, часом термінал може не працювати. Тоді доведеться трошки постояти в черзі (на жаль, трапляється в житті і таке). Подібний варіант актуальний і для людей, які не вміють користуватися сучасним обладнанням для зняття грошей, а помічників поруч немає.

У банку Ви можете звернутися до адміністратора відділення або консультантів, щоб отримати відповіді на всі питання. Або ж підійти до каси з метою здійснення фінансового перерахування. Вкажіть співробітникові № одержувача та інші реквізити, надані адресатом. За підсумками завершення операції, перекладені«.е.» опиняться на балансі іншої людини протягом доби.

Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?

Інтернет-банкінг «Сбербанк Онлайн»

Найпростіший метод, який виключає необхідність кудись йти, щось шукати. Можна виконати всі дії на комп’ютері або через мобільний додаток на смартфоні. Для цього варто зареєструватися в системі, пройшовши за посиланням.

Як покласти гроші на карту Ощадбанку через банкомат готівкою?

Коли зайдете в сервіс, слід вибрати розділ «Операції», а всередині нього побачите елемент «Переклад». Далі просто вказуєте «звідки і кому», «скільки» і підтверджуєте за допомогою коду, що надійшов на Ваш телефон в СМС повідомленні.

Більш детально можливості інтернет-банкінгу розібрані в статті про «Скарбничці» і підключенні онлайн можливостей на смартфоні.

Упевнений, тепер Ви з легкістю зможете покласти гроші на картку через банкомат Ощадбанк.

З повагою, Віктор!