Microsoft показала, як може виглядати консоль 2042 року

22

32к дозвіл і 480 кадрів в секунду.

Battlefield 2042 після представленої нам бета-версії, дає не дуже багато надій, а тому microsoft довелося зробити свою рекламну кампанію. Зробили вони це, як завжди, креативно і зі смаком. Колектив спробував уявити, як буде виглядати консоль в 2042 році. Xbox 2042 з роздільною здатністю 32к і 480 кадрів в секунду, саме таку консоль очікують. Обчислювальна потужність в 1 екзафлопс, яка дозволить пограти в будь-яких світах, які тільки зможуть придумати. Щоб управляти персонажем або чимось ще, вам пропонують голограму, однак, вона створена в стилі класичного, відомого нам геймпада xbox. Консоль буде мати зворотну сумісність, а власники загубляться в кількості ігор, адже будуть доступні всі тайтли вийшло за чотири десятиліття!

До речі, в майбутньому залишаться добре відомі нам шутери, або наприклад серія ігор assassin’s, а ось їх масштаб може здивувати кожного. Думаю, він також залишиться жити. Хоча, все це тільки лише здогади колективу з xbox, на ділі багато відомих зараз тайтли можуть просто не дожити, як наприклад battlefield.

Battlefield 2042 вийде 19 листопада, на персональні комп’ютери і на некстген консолях, також не забуті і старі версії консолей, у їх користувачів теж є можливість пограти в гру.