Що таке інформаційна безпека

4-2-2020

not found
Готовий набір продуктів та сервісів для забезпечення інформаційної безпеки.
Також хочемо вам порекомендувати кібербезпеки
Інформаційна безпека — набір практик щодо захисту інформації. ІБ включає в себе запобігання несанкціонованого доступу, розкриття, знищення або зміни інформації, зниження негативних наслідків інцидентів і не тільки. Інформація може бути матеріальною (документи), нематеріальній (знання) і електронною. Одне з ключових напрямків ІБ — захист цілісності, конфіденційності та доступності даних. Важлива частина забезпечення ІБ — розробка спеціальних політик, процедур і регламентів, які визначають організаційні заходи та технічні засоби захисту інформації. Захист інформації необхідна на етапах її оброблення, передавання, зберігання і знищення. Крім того, для забезпечення інформаційної безпеки розроблені різні світові та вітчизняні стандарти, в яких описуються загальні принципи щодо забезпечення ІБ.
Обстежуємо інфраструктуру клієнта в цілому і окремі її компоненти. Визначаємо, наскільки захищені критично важливі дані, як забезпечуються роботи з інцидентами, уразливими і іншими важливими процесами, включаючи технічну складову і резервування даних.
Аналізуємо використовувані засоби і методи захисту від кіберзагроз, в тому числі DDoS – атак, вразливість публічних ресурсів та внутрішньої мережі. Проводимо тести на проникнення (пентесты) для імітації атак, використовуючи моделі Black Box і Grey Box/ White Box. Кожна з послуг передбачає детальний аудит, оцінку відповідності або предаудит, з обов’язковою підготовкою звіту та вироблення рекомендацій щодо усунення невідповідностей.
Послуги з інформаційної безпеки актуальні для компаній, які хочуть підвищити рівень захищеності власної ІТ – інфраструктури, але не мають кадровими ресурсами і не мають відповідного досвіду. Більшості організацій це і не потрібно, адже для забезпечення надійного захисту інфраструктури набагато простіше і дешевше звернутися до експертів. Задіявши досвід і професіоналізм фахівців ІБ, клієнт отримує гарантований сервіс та істотно заощаджує, концентруючись на профільному розвитку бізнесу.
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтеся з умовами .