Розробники bannerlord відзвітували про підтримку гри і анонсували нові поліпшення

18

Taleworlds продемонструвала, що bannerlord-це не тільки чудовий симулятор побачень.

Починаючи з патча 1.6.2, студія taleworlds просто вивалювала на гравців величезні списки змін bannerlord , лише мимохідь торкаючись суті у відеоблогах. Тепер же розробники відчули необхідність випустити повноцінний звіт з демонстрацією нових фіч.

Ось про що нагадала taleworlds любителя мережевих баталій: в многопользовательском режимі з’явилася кастомізація, додані системи швидких повідомлень і жестів, нагороди для видатних гравців, переглянуті системи рейтингу.

В одиночному режимі гравці навчилися видавати титули поплічникам і вибудовувати стіну з копій, отримали кілька варіантів головних уборів для королів, нові завдання, поліпшені турніри і режим тестування продуктивності. Такі підсумки патчів за останні 3 місяці.

Розробники скромно промовчали про численні поліпшення бойового ші і балансу як в одиночному режимі, так і в мережевому. Під час імпровізованої сесії запитань і відповідей taleworlds пообіцяла випустити ще кілька оновлень ші і переглянути розвиток облог. Також розробники натякнули на розробку призначених для користувача серверів, підтримку steam workshop і реліз гри на консолях в не настільки віддаленому майбутньому.