Harman привезла в росію аксесуари для зарядки infinitylab

15

Компанія harman представила новий бренд аксесуарів infinitylab для забезпечення живлення мобільних пристроїв. Стартова лінійка включає відразу кілька продуктів, однією з фішок яких стало екологічне виробництво — вони на 90% виготовляються з переробленого пластику.

Першими товарами, випущеними під брендом infinitylab, стануть мережеві адаптери для зарядки телефонів і ноутбуків instantcharger, кілька моделей пауербанків instantgo з можливістю дротової або бездротової зарядки, док-станція instantstation wireless stand з підтримкою стандарту qi, портативний динамік і серія кабелів. Новинки на основі елементів з нітриду галію підтримуватимуть технологію powerdelivery.

Портативні акумулятори instantgo ємністю 10 000 маг відрізняються один від одного інтегрованим кабелем usb type-c або lightning, і забезпечують бездротову зарядку за стандартом qi. Крім того, вони обладнані портом usb type-a для підключення сторонніх аксесуарів.

Ще однією новинкою бренду став портативний спікерфон infinitylab clearcall з інтерфейсами usb і bluetooth, який також можна використовувати в якості пауербанка. Пристрій оснащений чотирма спрямованими мікрофонами з технологією шумозаглушення і здатний працювати до 24 годин в режимі розмови без підзарядки.

Серія зарядних кабелів instantconnect включає чотири моделі з різними коннекторами і підтримкою блоків живлення потужністю до 100 вт. Всі аксесуари виготовлені із застосуванням перероблених матеріалів і поставляються в екологічній біорозкладаній упаковці. Кожен зразок також пройшов випробування на міцність і, за запевненням виробника, витримує до 35 000 згинань.

Вартість зарядних пристроїв instantcharger в росії варіюється від 1390 рублів (20 вт) до 5990 рублів (100 вт). Портативні акумулятори instantgo з інтегрованим кабелем usb type-c або lightning виробник оцінив в 4990 рублів, включаючи версію з бездротовою зарядкою.

Док-станцію instant wireless station на 15 вт можна придбати за 4990 рублів, а спікерфон clearcall обійдеться в 7990 рублів. Вартість кабелів instantconnect варіюється від 990 до 1990 рублів в залежності від підтримуваної потужності.