Як зробити ставки на кіберспорт онлайн

7-15-2021

 

Букмекерские онлайн-ставки на киберспорт — выбор матчей и БК
 

Ставки на кібер-спорт

Букмекери приймають все більше ставок на dota 2 і counter-strike, кращі футбольні клуби планети створюють свої команди з відеоігор, а в СНД кіберспорт вже став офіційним видом спорту – чи не час і нам долучитися до цього тренду?

Ми думаємо, що безумовно варто, тому розповімо про особливості та види ставок на кіберспорт, про найпопулярніші ігри і про те, як витрачати якомога менше грошей, а отримувати побільше. Також хочемо вам порекомендувати https://bookmakers.com.ru/esports/ зробити ставки на кіберспорт онлайн.

Особливості та секрети інтернет-ставок на кіберспорт

Кіберспорт відрізняється від традиційних видів спорту не тільки тим, що атлети в ньому потіють не в спортзалі, а перед монітором. У нього є й інші особливості.

Частота ігор. У деяких турнірах і іграх команди можуть провести кілька матчів поспіль. Навіть якщо не так, то матчів в букмекерських конторах завжди вистачає, ось тільки немає великих міжнародних чемпіонатів, які б тривали весь сезон і в яких можна відшукати закономірності-це великий недолік;

Інформація. Якщо в ставках на футбол або ставках на баскетбол ми можемо не дізнатися про те, зіграє спортсмен чи ні, до самого стартового свистка, то в кіберспорті такі таємниці зазвичай не зберігають, а новини швидко розлітаються по соціальних мережах;

Статистика. Вважати показники успішності можна не тільки на зелених полях і паркетних підлогах: є повно сайтів, які ведуть статистику всіляких ігор кібеспорта, так що провести аналіз матчу перед тим, як зробити ставку, не складе проблем;

Трансляції. Матчі транслюють на всіляких майданчиках, багато людей проводять стріми, в яких коментують стріми інших – і в кіберспорті це нормально. Як з інформацією та статистикою, з цим тут повна відкритість;

Ставки предметами. Необов’язково витрачати реальні гроші, нехай навіть дають ставити від 10 рублів. Є повно онлайн-майданчиків, де можна робити ставки на кіберспорт речами з самої гри, а виграш виплачують в рублях (тільки перед використанням варто прочитати відгуки).

Види ставок

Ставки на кіберспорт майже нічим не відрізняються від тих, які ми робимо на традиційні види спорту на зразок футболу або ставок на теніс. Просто замість голів і сетів у відеоіграх інші поняття: наприклад, кілли і карти.

Якщо одна команда перемогла на одній локації, а інша взяла другу, рахунок матчу буде 1: 1.

Ставки на вихід

Вибираємо, хто виграє матч, конкретну карту або раунд. Ставити на нічию, в залежності від ситуації, теж можна, хоча зазвичай обходяться без неї. Ставки букмекери позначають так само, як в традиційному спорті: п1 означає перемогу першої команди, п2 — другий, а x — нічию.

Ставки з форою на карти

Ставимо на перемогу однієї команди, але додаємо або віднімаємо у неї кількість виграних карт так, щоб вона все одно перемогла.

Наприклад, ставимо на ф2 (-0.5), а матч закінчується з рахунком 1:2. З нашою форою рахунок стає 1: 1,5-друга команда все одно виграє. Хоч в грі пів-очка виграти не можна, для букмекера це все одно буде означати перемогу.

Ставки з форою на раунди

Таким же чином ставимо на перемогу однієї команди, але тепер додаємо або віднімаємо кількість переможних раундів на одній карті.

Наприклад, ми поставили на ф1 (+1.5), а карта закінчилася з рахунком 7:8. З нашою форою рахунок стає 8,5: 8 — тепер команда не програла карту, а виграла.

Ставки з форою на кілли

Вбивства суперників не завжди впливають на рахунок: команда, яка вбила більше ворогів, все одно може програти. Але кілли або фраги обох команд все одно можна порівнювати між собою, так що букмекери пропонують фору і на них.

Наприклад, ставимо на ф1 (-2), а рахунок по кіл на карті 41:38. З нашою форою рахунок стає 39: 38-команда перемагає навіть з відібраними фрагами, ми теж виграємо.

Ставки на тотал

Тотал-це загальна кількість карт, раундів, кілів або навіть витрачених на карту хвилин. Припустимо, ми вибираємо кількість карт і вирішуємо, буде їх в матчі більше або менше: це ставки «тотал більше» і «тотал менше» (тб і тм).

Наприклад, ставимо на тб (26.5) в грі по cs:go, але гра закінчується на 25 раундах — значить, ми програємо. Будь на два раунди більше, наша ставка б зіграла, тому що 27 більше 26,5.

Лайв-ставки на кіберспорт

Коли ми ставимо на матч, який вже почався, це називають лайв-ставками (не «лайф», оскільки слово походить від англійського live). Якщо в традиційних видах спорту ставки в лайві просто різноманітніше, ніж в прематчі, то в кіберспорті їх стає набагато більше.

При цьому робити ставки на гру, коли вона вже йде, так само вигідно: ми можемо дивитися трансляцію і точніше прогнозувати результат, коли вже знаємо, яких персонажів команда вибрала або якої тактики вирішила дотримуватися.