Зробити ставку на регбі БК Паріматч

9-25-2021

 

Сделать Ставку на Регби | Ставки на Регби в Букмекерской Конторе Parimatch
 

 

Види ставок

В принципі, за видами ставок, регбі нічим не відрізняється від інших видів спорту, в лінії Паріматч можна побачити традиційні пропозиції:

  • ставки на результат.
  • ставки на фору / гандикап.
  • ставки на тотал.
  • спеціальні ставки.

Враховуючи, що в регбі різні турніри проводяться за різними правилами, в деяких може бути передбачена нічия. Однак ставити на цей результат ми не рекомендуємо, так як ймовірність нічийного результату вкрай нікчемна, її можна порівняти з ймовірністю нічийного результату боксерського поєдинку. Також хочемо вам порекомендувати сделать ставку на регби в БК Паріматч. 

Ставки на вихід

Бетторам пропонується спрогнозувати переможця матчу. У регбі коефіцієнти на переможця матчу можуть бути різними. По суті, в цьому виді спорту є свої фаворити, роблячи ставки на яких рідко опинишся в мінусі. Це національні збірні нової Зеландії, Австралії, Пар та Уельсу. Якщо в лінії пропонуються перемоги цих збірних, нехай і за невеликий коефіцієнт, то на них можна робити ставки, а також їх можна об’єднувати в експреси.

Звичайно, в регбі, як і в будь-якому іншому виді спорту, існують сенсації. Однак дуже рідко трапляється так, що явний фаворит програє матч. До речі, в залежності від регламенту турніру, деякі букмекерські контори можуть враховувати результати додаткового часу, а деякі ні. Тому, перш ніж починати робити ставки на результати в тій чи іншій букмекерській конторі, важливо прочитати пункт правил прийому і розрахунку ставок, пов’язаний саме з регбі.

Ставки на фору / гандикап

Вище ми говорили про те, що в регбі, як і в будь-якому іншому виді спорту, є свої явні фаворити. Природно, не всім бетторам приносить задоволення робити ставки на маленькі коефіцієнти, саме тому було введено поняття фори. Залежно від класу команд, букмекери пропонують робити ставки на фору.

У цьому виді спорту на фору можуть впливати багато факторів. Склад учасників, характер підготовки до змагань, особисті зустрічі команд. Однак самим непередбачуваним фактором є погода. Дощ, сильний вітер, сльота, все це ускладнює пересування по полю і знижує кількість точних передач, тому на полі виникає більше сутичок, від цього страждає результативність команд, але не видовищність протистояння, особливо, якщо зустрічаються рівні команди.

Ставки на тотал

За аналогією з попереднім видом ставок відбувається підрахунок і розрахунок ставок на тотал. Тотал в регбі-це сумарна кількість очок, набраних двома командами протягом усього матчу. До речі, на деякі матчі або турніри букмекери не пропонують тотал очок. Пов’язано це з тим, що команди настільки непередбачувані, що можуть продемонструвати будь-який результат.

Так само, як і в ставках на фору, для тотала важливі супутні фактори, особливо погодні умови. Тому завжди потрібно мати під рукою свіжий прогноз погоди.

Спеціальні ставки

До таких видів ставок відносять все те, що не увійшло в попередні пункти. Відзначимо, що подібні пропозиції букмекери можуть робити тільки на великі турніри, та й то на їх важливі стадії – півфінали або фінали. До подібних пропозицій відносять: вибір кращого гравця турніру, вибір команди-переможця турніру, порівняння команд (хто вище за підсумками сезону або турніру) і т.д. В принципі, тут кількість пропозицій залежить від фантазії букмекерської контори. Іноді букмекери, переписуючи лінію у зарубіжних колег, можуть щось наплутати і дати відверту нісенітницю. Загалом, до подібних ставок завжди потрібно придивлятися, це не відніме багато часу, але удача може зійти несподівано, і тоді можна істотно збільшити ігровий банк.