Зоозахисники вимагають вирізати півнячі бої з far cry 6

14

В одному із завдань гравцеві доведеться вбити 20 песелів заради єдиного бійцівського півня.

Розробники far cry 6 надихалися кубою для створення вигаданої країни яри, де і відбувається основна дія гри. У цей час зупинився, а одним з небагатьох розваг для бідноти стали півнячі бої.

Гравці можуть брати участь у них, безпосередньо керуючи півнем. Це міні-гра в духетеккеп до двох перемог, з комбо і всякими фішками в дусі справжніх файтингов. Реальність вони не відображають-півні обходяться без штучних шпор і кровопролиття, а також без смертельних травм.

Активісти з peta незадоволені far cry 6 – мовляв, розробники романтизують насильство над тваринами, та ще за допомогою заборонених у цивілізованому світі заходів. Вони просять повністю прибрати міні-гру з гри. Втім, раніше ті ж активісти билися проти насильства над тваринами з pokemon black&blue.

З іншого боку, численні критики звернули увагу на іншу сторону півнячих боїв. Наприклад, розробники експлуатують образ такси-інваліда і пропонують цілий набір з тварин-амігос для винищення супротивників. А в одній з місійubisoft пропонує знищити пару дюжин вибігають з клітин псів заради півня. З іншого боку, для когось мета виправдовує засоби, адже бойовий півень здатний принизити і побити цілий загін місцевих командос.

Природно, це не єдина претензія до far cry 6 з боку ігрового співтовариства – більше про проблеми гри читайте в докладному огляді від нашого сайту.