Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

26

Доброго дня. Вже не раз в моїх статтях згадувалися емулятори мобільної операційної системи Андроїд. Багато задають питання про те, який завантажити емулятор Android на комп’ютер і що це взагалі таке. Так що в цій статті я вирішив детальніше познайомити вас з таким поняттям і розповісти про самих популярних продуктах.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що це таке?
 • Який завантажити емулятор Android на комп’ютер
  • Bluestacks
  • Droid4X
  • Andy
  • Nox APP Player
  • Genymotion
  • Remix OS Player
  • MEMU

Що це таке?

Почну з того, що це спеціальне ПО, призначене для створення Android апарату на звичайному ПК з будь операційкою. Суть роботи полягає в тому, щоб розпізнавати особливості функціонування гаджетів і редагувати ігрові коди для смартфона, переводячи їх у комп’ютерні коди. Тут можуть форматуватися формати графіки та звуку.

Кому може знадобитися скачати таку програму? В першу чергу, дана пропозиція знадобиться мобільним розробникам. Крім цього, ним користуються геймери, яким часом потрібно клавіатура, щоб пограти на комп’ютері в свої улюблені Андроїд «іграшки».

Який завантажити емулятор Android на комп’ютер

Насправді, завантажити і встановити емулятор не дуже просто. Так що братися за таку роботу варто, якщо у вас є хоча б мінімальні технічні навички. Крім того, варто знати, який продукт використовувати, так що хочу познайомити вас з найбільш успішними та популярними пропозиціями, призначеними для платформ комп’ютера.

Bluestacks

На саму першу сходинку я поставив би саме його. Завантажити його можна безкоштовно, при цьому він відрізняється високими робочими показниками. Це спеціалізована утиліта, що дозволяє виконати синхронізацію телефону і комп’ютера, щоб ви могли розширити використання останнього.

У вас з’явиться можливість не тільки грати в ігри на Android, але і користуватися комп’ютером для здійснення дзвінків, надсилання СМС з відповідних додатків, що мають подібну опцію. ПК просто зчитує інформацію зі смартфона і використовує ваш мобільний номер.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Я неодноразово розповідав про те, що з допомогою Блюстакс реально на комп’ютері запускати Шазам, ПиксАрт, Яндекс Транспорт та інші програми, які не передбачені для ПК.

Особливих вимог у Bluestacks немає, вони стандартні, може функціонувати на всіх серіях Віндовс і MacOSX. У параметрах софта легко вибирати мову, в тому числі присутня російськомовна версія. Можна скачати програми і запускати їх в режимі повного екрану. Це насправді дуже зручно. Якщо ви хочете в перший раз використати таку програму, то цей продукт стане найбільш підходящим варіантом для ознайомлення з подібними програмами. Багато проги в ньому будуть працювати «як рідні», приміром, Instagram. Платити за нього не треба, так і в роботі він простий і невибагливий. Завантажити утиліту можна з офіційного сайту, це безпечно і швидко.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Droid4X

Даний продукт може відображати повноцінний Android-девайс, що дозволяє активувати різний софт на будь-якому стаціонарному комп’ютері. Може стати в нагоді користувачам, у яких невеликий обсяг пам’яті на телефоні або відсутня підтримка нового софта. Тут можна завантажити будь-яку кількість додатків і бути впевненим в тому, що емулятор буде легко їх зчитувати. Ще простіше працювати з ним власникам ПК із сенсорним дисплеєм. Якщо ж у вас звичайний пристрій, у параметрах слід вибрати клавіші управління, особливо це стосується ігор.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Даний софт розроблений на базі Андроїда 4.2.2, так що немає обмежень по скачуванню програми, навіть самих свіжих, вимагають високі характеристики. З таким продуктом ви можете отримати відмінний Андроїд гаджет, який має шістнадцять гігабайт внутрішньої пам’яті і близько тридцяти двох гігабайт зовнішнього простору на знімному носії. Він виявиться корисним для розробників різного софту. Тут є система перевірки новинок і хороша база звичайних юзерів. Технічні параметри, що вимагаються додатком для якісної праці і максимальної продуктивності, мають невисокими показниками, які легко задовольнить кожен стандартний ПК.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Andy

Це одне із самих «свіжих» пропозицій, здатне відтворити на вашому стаціонарному пристрої гаджет з операційкою Android 4.2 Jelly Bean. Розробники створили його в основному для роботи на сімці і вісімці Віндовс, для багатьох це вважається недоліком. Є і велика перевага – постійно виходять оновлення і удосконалюється сервіс.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Користувачі, які планують працювати з емулятором на ПК і на телефоні, можуть скористатися відмінною опцією, що допомагає контролювати робочі процеси зі свого смартфона. Досить часто ця функція потрібна ігор і додатків, що вимагають використання сенсора або акселерометра. Платити за програму не потрібно, поширюється безкоштовно. Параметри Енді цілком дозволять завантажити його на будь-який комп’ютер і виконати синхронізацію з іншим гаджетом. Більш детальну інформацію можна дізнатися на ресурсі розробника, там же його можна завантажити.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Nox APP Player

Він був розроблений програмістами Китаю, за оцінками користувачів він може впевнено займати лідируючі позиції. Зараз утиліта функціонує з Андроїдом 4.4.2., так що можна з легкістю завантажити на комп’ютер і користуватися новинками ігор і додатків з Гугл Плей. Нокс є одним з найбільш успішних та потужних продуктів, представлених користувачам. Він досить потужний, так що підтримує навіть AMD процесори. Ще одним явним достоїнством даної програми є те, що платити за нього не треба і може завантажити будь-який користувач.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

На офіційному сайті ви можете знайти більш детальну інформацію про функції, сумісності. Там ви знайдете прогу не тільки для нової Вінди, але і для старих версій, а також для ОС Mac. Що стосується зовнішнього оформлення, то деякі помічають схожості з Genymotion. Це можна помітити по бічній панелі з інструментами, крім того, налаштування клавіатури управління трохи схожа з клавіатурою в Droid4X. Вас приємно також здивують параметри гіроскопа. Одним словом, це така збірна «солянка» всього кращого з інших емуляторів, але більш вдосконалена і володіє додатковим функціоналом. Скачати можна з ресурсу розробника.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Genymotion

Ще одна універсальна програма, що підтримує практично всі пристрої. Розповсюджується безкоштовно, але є платні додаткові опції. Вона більше орієнтована на мобільних розробників, бажаючих перевірити свої «дітища» на різних апаратах без безпосередньої взаємодії з цими девайсами. Можна легко налаштувати Genymotion для різних гаджетів з актуальними версіями Андроїда, що зручно буде не лише розробникам, але і простим користувачам.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Приміром, за допомогою цього емулятора можна активувати Nexus One на п’ятірці або Нексус 6 з Андроїд шісткою. Вибираєте тут тільки ви, так що можна швидко перемикатися між пристроями. В реалі на таких прогах робота з додатками не дуже використовується, але Genymotion насправді безоплатно дає користуватися послугами в особистих цілях, так що якщо ви шукайте безкоштовний продукт, можете сміливо завантажити цей. Основні вимоги системи такі:

 • Віндовс 7 і новіше (є підтримка Linux і Mac OS);
 • На відеокарті повинна бути підтримка OpenGL 2.0;
 • Шістдесяти чотирьохбітний процесор з технологією VT-x або AMD-V;
 • Оперативка два гігабайти;
 • Сто мегабайт на вінчестері.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Корисний контент:

 • Як видалити рут права з Андроїда повністю
 • Як зробити скріншот на Андроїд різними способами
 • Всі методи виявлення вірусів на комп’ютері
 • Як встановити на Андроїд рут права – відкрити Root доступ
 • Кращий навігатор для Андроїд 2017 по Росії без інтернету

Remix OS Player

Цей емулятор створили програмісти Jide. Це досить новий продукт, який позиціонує себе як одного з найбільш багатофункціональних. До речі, може використовуватися на комп’ютері з Андроїд Marshmallow. Сподобається утиліта розробників софту, бо тут є інструментарій розробок Android Studio. Так що можна перевіряти продукти на комп’ютерному обладнанні і вимірювати і рівень продуктивності.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Завантажити та встановити утиліту досить просто, впорається навіть новачок. Активація, також як і установка виконуються за один клік. В першу чергу, вона створений для ігрового контенту, так що на бічній панелі є безліч інструментів для налаштування емуляції за своїми запитами. У роботі програми можуть зустрічатися помилки, але з часом їх стає все менше. Ви можете користуватися ним безкоштовно необмежено час. Вимоги для роботи наступні:

 • Сімка Віндовс і свіже (64-bit);
 • Інтел Core i3 процесор, краще навіть Core i5 / Core i7;
 • Чотири гігабайти ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті;
 • Вісім гигов на диску (ідеально шістнадцять);
 • Включена функція Virtualization Technology в BIOS.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

MEMU

Даний емулятор більше орієнтований на ігри. Тут навіть є спеціалізована розкладка кнопок на клавіатурі і подобу геймпада. Наприклад, для кнопок на моніторі можна робити прив’язку клавіш на клавіатурі. Подібних функцій ви не знайдете в Bluestacks, теж позиционируемом платформою для ігрового мобільного контенту на ПК. Все інше не відрізняється – стандартний емулятор з хорошим списком можливостей.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Є додаткові переваги:

 • можна надсилати програми з ПК на мобільний гаджет для швидкого встановлення;
 • зручно змінювати екранну орієнтацію;
 • є повноекранний режим для ігрового софту;
 • відсутні проблеми з графікою.

Окремо зазначу, що сюди вже вбудовані рут права, є свій перелік ігор від творців. Але я б не радив його використовувати, бо там все на китайській мові, так і розповсюджувані проги сумнівної якості. Краще завантажити додатки з Гугл Плей або інших перевірених майданчиків. Тут немає зайвих і заважають опцій, все лаконічно і зручно, можете завантажити програму з сайту розробника.

Завантажити емулятор Android на компютер – який краще встановити?

Насправді, є величезна кількість пропозицій подібного роду, і вибір буде залежати від використовуваного обладнання, необхідних системних характеристик утиліти і цілей її використання. Завантажити емулятор Android на комп’ютер ви можете самостійно з будь-якого перевіреного ресурсу, тільки відразу звертайте увагу на параметри продукту, почитайте його опис і можливості. А який емулятор вам більше подобається, може бути, у вас є свої лідери? Пишіть коментарі та підписуйтесь на наші оновлення.

З повагою, Віктор!