Заміна відеокарти в ноутбуці

6-9-2020
Заміна та ремонт відеокарти ноутбука / Ремонт ноутбука

Співробітники «Комп Мастер Центр» , сервісного центру в Києві, часто стикаються з лагодженням лептопів, в яких немає зображення. Ремонт відеокарти ноутбука в цьому випадку стає найбільш очевидним рішенням.

Професіонали усувають більшість дефектів пристрою, починаючи з чорних смуг на екрані, закінчуючи системними помилками. В екстрених ситуаціях ми лагодимо і більш серйозні проблеми, наприклад, відвал чіпа. Також хочемо вам порекомендувати Замена видеокарты в ноутбуке в Києві.

Наше лагодження − це 100% гарантія якості, а витрати не перевищують вартість самого гаджета.

На сайті ви можете уточнити ціну заміни відеокарти в ноутбуці на більш потужну. Це доступна альтернатива ремонту пошкодженої або застарілої версії. Така процедура допомагає вирішити проблему з якістю зображення.

Визначити несправність графічних плат можуть співробітники нашої компанії в Одесі.

Що є причиною спотворення картинки на екрані і які основні ознаки графічних дефектів? Поява брижів. Єдиний спосіб вирішити проблему − відновити працездатність згорілого процесора, який не виводить зображення.

Ця процедура повинна проводитися в сервіс-центрі. Вона актуальна в таких ситуаціях:

артефакти на екрані − незрозумілі символи, смуги, плями, прогалини в зображенні;

чіткі королеві лінії на дисплеї з’являються після короткого замикання.

Виправити такі недоліки можна двома шляхами. Це заміна чіпа відеокарти (вартість деталі відрізняються в різних моделях) або його відновлення з подальшим налагодженням та тестуванням. Також ми замінюємо БІОС.

Якісна заміна відеокарти в ноутбуці в сервісному центрі «Комп Мастер Центр»

Для відновлення працездатності графічного модуля наші майстри пропонують наступні рішення:

Заміна інтегрованої карти. Де можна і скільки коштує відремонтувати, дізнавайтеся у менеджерів «Комп Мастер Центр». Адреси офісів є на сайті. Швидкість виконання робіт і терміни гарантії залежать від моделі пристрою та можливостей виробника. Необхідна первинна діагностика.

Тестування і заміна дискретної відеокарти в ноутбуці. Наші фахівці регулярно лагодять подібні пристрої, незалежно від марки і року випуску. Підбір більш ефективного і продуктивного адаптера, діагностика графічного процесора.

Остаточна налагодження та регулювання блоку, включаючи реактивацію шім-контролера, лагодження HDMI роз’ємів, agp і palit внутрішньої оперативної пам’яті, конденсаторів, радіаторів.

Також ви можете замовити лагодження відео-чіпа. Ціна залежить від стану деталі і можливостей конкретної моделі карти.

Переваги звернення до наших фахівців

Сервісний центр «Комп Мастер Центр» ремонтує подібне обладнання, проводить сервісне, технічне обслуговування. Пакет послуг включає професійну діагностику ноутбука, заміну відео-чіпа, ремонт живлення відеокарти. Смуги, чорний екран, немає зображення − всі ці недоліки усуваються протягом 2-3 днів, за наявності необхідних деталей.

Вартість лагодження, скільки коштує заміна − ці питання вирішуються індивідуально. Ми обговорюємо кожен етап роботи з клієнтом, ви будете знати, за що платите.

В контактах вказані номери мобільних телефонів, за якими можна отримати консультацію. Крім відновлення пристроїв, можлива заміна графічного адаптера на більш продуктивний. Про наявність потрібних деталей або терміни їх поставки розповість менеджер.