Зачепив на switch pro? нова док – станція nintendo switch oled підтримує висновок 4k при 60 кадрах в секунду

20

Нова док-станція, що йде разом з nintendo switch oled , може виводити зображення з роздільною здатністю 4k і частотою 60 кадрів в секунду .

Про це повідомляє канал nintendo prime, в розпорядженні якого вже є switch oled. Шляхом розбору док-станції і тестування hdmi-кабелю з комплекту блогер визначив, що порт нового дока і кабель оснащені інтерфейсом hdmi версії не менше 2.0 , що в теорії дозволяє виводити 4k з частотою 60 fps.

Оригінальна switch поставлялася з кабелем і доком, що підтримують тільки hdmi 1.4 , що технічно дозволяє досягти максимуму 1080p при 60 кадрах в секунду, або 4k при 30 кадрах в секунду. Останній варіант при цьому ніколи ще не реалізовувався в іграх для консолі.

Проте nintendo prime підкреслив, що даний факт зовсім не означає, що switch oled зможе запускати ігри в якості 4k / 60 fps, оскільки в самій консолі використовується той же старий чіп tegra x1, що і в оригінальній switch і switch lite. Ютубер також вказує, що нова док-станція сама по собі не вміє апскейлити сигнал з 1080p до 2160p, тому висновок 4k повинен оброблятися самої switch за рахунок процесора збільшеної продуктивності або функції масштабування на зразок dlss, але ні того, ні іншого switch oled не пропонує.

Він припускає, що оновлена док-станція, швидше за все, була зроблена з розрахунком на майбутнє для роботи в парі з потенційною switch pro, про яку продовжують активно ходити чутки.