За допомогою реклами в telegram павло дуров придбав 120 тисяч нових передплатників і мільйон переглядів

14

Нещодавно було оголошено, що творець telegram павло дуров вирішив трохи знизити витрати на утримання серверів свого месенджера шляхом створення в ньому реклами. Варто відзначити, що реклами вкрай ненав’язливою і менш помітною, ніж в інших місцях. Крім того, оскільки telegram не збирає дані користувачів, рекламні вставки будуть ранжуватися виключно за тематикою каналу, в якому вони показуються. Відключити або прибрати їх буде неможливо.

як нещодавно з’ясувалося, маркетинговий хід павла виявився рекламою в рекламі. Навмисно чи ні, але за добу після публікації спонсорованого повідомлення з повним роз’ясненням ситуації на канал винахідника прийшли більше 120-и тис.нових передплатників. До реклами за ним стежили 387 тис. Користувачів, а тепер уже 506 тис.

перегляди спонсорованих повідомлень вже зараз перевищують 1.5 мільйона переглядів, і цифра постійно зростає: повідомлення з’являються навіть в каналах, де 10-15 тис. Передплатників. Як повідомляє сам павло, він хоче змінити думку суспільства про рекламу і показати її з зовсім іншого боку. Можливо, тому кількість символів в ній буде обмежена: всього 160-ю без пробілів. Для рекламодавців: 1 тисяча переглядів рекламної публікації в telegram коштуватиме €2 (165 рублів).