З чого почати інвестувати і як це краще робити

8-7-2020

Складно знайти практичну і актуальну інформацію «як правильно вкласти гроші» в одному місці, яку зрозуміє кожен читач. Я спробую викласти в дружній розмовної формі своє розуміння інвестицій і розповісти про різні види і можливості інвестицій. Рекомендуємо почитати як вигідно інвестувати на сайті JKR у найкращих спеціалістів.

По-моєму, сьогодні інвестиціями не займаються і не цікавляться тільки «раби».
Рано чи пізно вам більше не захочеться працювати,

або захочеться взяти відпустку, зробити те, що не за планом, не за графіком … Але чи буде у вас можливість залишити вашу роботу? Більшість людей живуть за принципом «попрацював – поїв». А що буде, коли ви захворієте або не зможете працювати?

Інвестиції – це пасивний дохід, який дозволяє вам багатіти, не працюючи і не займаючи вашого часу. Всі просунуті люди прагнуть мати пасивний дохід якомога раніше, адже від нього залежить, чи буде ваша життя цікавим і насиченим або сірої і буденної.

Що таке інвестиції?
Інвестиції – це ваш внесок у майбутнє, який виражається в грошовому еквіваленті. Ви вкладаєте свої гроші кудись заради отримання прибутку в майбутньому. При цьому вам не треба працювати для того, щоб отримати прибуток.

Інвестиції можуть звільнити вас від роботи, робочого графіка і дати вам свободу часу, при цьому забезпечити матеріально.

Сьогодні є величезна кількість місць, куди ви можете інвестувати гроші, і, напевно, жодна людина не може знати про всіх видах, так як кожен день з’являються нові можливості та ідеї, які вимагають інвестицій. Не всі інвестиції будуть успішними, виправданими або дуже прибутковими. Тому я розповім вам, як правильно вкласти гроші – тільки про самих надійних видах інвестицій, щоб уберегти себе і вас від втрат. Але спочатку вам необхідно дізнатися не те, як вкласти гроші вигідно, а як навчитися самостійно вибирати проекти і робити висновки про надходження таких пропозицій.

Кодекс інвестора
Товариством встановлено так звані «Правила інвестора». Але, як мені здається, немає ніяких правил інвесторів. Кожен вид інвестицій має свої критерії успішності і закони бізнесу. Якщо ви будете інвестувати в нерухомість, ви не будете керуватися правилами інвестицій в мистецтво. Звичайно, є загальні правила, але по-моєму, ці правила вже стали аксіомою, суттю і невід’ємною частиною інвестицій. Я б назвав ці правила «Етикет інвестора» або «Вихований інвестор».

вихований інвестор
У світі є закони фізики – як би не хотіли, але яблуко з дерева впаде вниз. Приблизно такі ж закони є і в інвестиціях. Вихований інвестор завжди буде інвестувати гроші, слідуючи цим законам.

диверсифікація
Диверсифікація – це розподіл вашого інвестиційного капіталу в різні види інвестицій. Чи не кладіть всі яйця в одну корзину. Якщо ви шукаєте, як почати інвестувати гроші, ви повинні шукати не одне місце, куди можна вкласти гроші, а відразу декілька. Саме так у вас сформується інвестиційний портфель – ще один аксесуар вихованого інвестора.

управління капіталом
Ви повинні розуміти, що кожна інвестиція – це ризик, адже –

«Майбутнє не визначено …»

Саме тому вихований інвестор ніколи не інвестує куди або всі свої останні гроші, тим більше якщо це єдиний проект. Ви повинні інвестувати тільки вільні гроші, не знижуючи свій рівень життя, що не змушуючи голодувати вашу сім’ю. Навіть якщо ви скажете «адже це всього лише на місяць …», ви не можете бути впевненим на 100%, що отримаєте прибуток. Зараз ви напевно згадуєте слова, що інвестиції тільки для багатих … Трохи нижче я розповім вам, як створити великий інвестиційний портфель практично з нуля і доведу вам, що стати інвестором може кожна людина, хто цього захоче.

Як вкласти гроші вигідно
На нашому порталі ви знайдете багато корисних статей про те, як вкласти гроші вигідно. А зараз я приведу декілька простих прикладів для розуміння того, що завдяки інвестиціям ви реально можете змінити своє життя.

Давайте будемо відштовхуватися від самого першого і простого прикладу інвестицій – банківський вклад.

Для цього нам потрібно знаходити більш цікаві умови для інвестицій. Якщо підрахувати, що ви вкладете ці гроші не під 12% річних, а під 20%, то ваш капітал через 50 років буде вже не 289 тис., А 9 млн !!! 100 тисяч 440 доларів !!! Відчули різницю? Відсоткова ставка змінилася менше ніж в 2 рази, а ваш прибуток змінилася більше ніж в 30 разів!