Який вибрати з LG телевізор!!!!

8-23-2019

Якщо б кількома роками раніше хтось запитав, який телевізор краще, Sony або LG, на нього подивилися, як на. ну, ви самі знаєте кого. Раніше Телевизоры LG були просто «якоюсь» корейською компанією, яка не заслуговує уваги впевненого користувача. Зараз же це ціла корпорація, якій вдається цілком стерпно конкурувати зі світовим лідером Sony і постачати на ринок електроніки якісну і надійну в багатьох питаннях продукцію. Щоб з’ясувати, що ж краще купити, Sony або LG, необхідно порівняти їх основні характеристики.

Виробник Соні, як вже було сказано, є незмінним лідером у своїй ніші, а також виставляє найвищі ціни на свою продукцію. Однак, незважаючи на великий перелік переваг, за такі телевізори потрібно буде сплатити чималу ціну. Компанія LG любить «розпорошувати» сили, займаючись виробництвом не тільки телевізорів, але і різної побутової техніки. Це, звичайно, йде їм в плюс, але в той же час якість цифрової продукції могло бути вище, якщо б увага приділялася тільки її виробництва. Але при всьому цьому користувачі телевізорів LG нерідко скаржаться на те, що багато моделей гальмують, у них зависає меню і Smart TV, а також виникають труднощі з ОС, чого ніколи не відбувається з телевізорами Соні. Так що ж все – таки краще. Визнані за якістю телевізори Sony і цілком перспективн

і LG — що краще і на що варто витратити гроші. Ну а поки можна з упевненістю заявити, що саме Соні, незважаючи на інноваційність і перспективність Лджи, залишається лідером, а його продукція однозначно коштує своїх грошей. Для тих же, хто не бажає переплачувати за бренд і вважає, що LG буде служити вірою і правдою довгі роки — чому б і не спробувати. Всі замовлення по Києву абсолютно безкоштовно – 7 днів в тиждень і в будь-який зручний час. Доставка кур’єром у всі великі міста Росії, Білорусі і Казахстану в середньому всього за 3 дні. Якщо Ви не задоволені покупкою, то можете повернути її впродовж 14 днів після отримання, і ми без зайвих питань повернемо Вам гроші. Офіційна гарантія на всю продукцію в нашому магазині. Гарантія в будь-якому офіційному сервісному центрі.