Які види друку існують.

3-28-2018

Які види друку існують.
На сьогоднішній день існує кілька видів друку на одязі. Завдяки сучасним технологіям сьогодні всі види друку дозволяють отримати якісне і точне зображення на текстилі, різниця лише в технології нанесення. Так само сучасні технології дозволяють декорувати друк на текстилі блискітками, вспенкой, золотом і сріблом, а так само металізованими фарбами та фольгою. Завдяки новітнім розробкам і технологіям, застосовуваним для закріплення такого малюнка на текстилі, зображення стає довговічним, не вицвітає і не здирається. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі печать баннеров.
Один з найстаріших видів друку. Цей метод друку на тканині зародився на сході, був вдосконалений в Європі, а вже набагато пізніше, в XX столітті, отримав широке поширення по світу. Технологія шовкографії є однією з найпростіших. По суті, шовкографія — це всього лише трафаретний малюнок, який переносять на тканину через шовкову основу. Сьогодні існують різні сучасні способи закріпити такий малюнок на тканині, що дозволяє йому зберігатися на тканини довгі роки. Шовкографія дозволяє використовувати для оформлення зображення блискітки, вспенку, металізовані фарби.
Даний вид друку з’явився зовсім недавно, але вже широко поширився по всьому світу. Звичайно ж, такий метод не міг гарантувати стійкості малюнка. При використанні термотрансферного преса і сучасних технологій закріпки, зображення тримається довго, не стирається і не деформується. Найсучасніший метод друку на тканині — прямий друк. Цифровий принтер наносить зображення фарбами безпосередньо на виріб, без носіїв-посередників.