Як зробити розслабляючий масаж.

10-10-2018

Як зробити розслабляючий масаж.

Чи доводилося вам коли – небудь випадково помічати своє відображення в дзеркалі під час напруженого трудового дня. Очі трохи примружені, брови суворо зрушені, на лобі некрасива складка… Знайома картина. А міміка, у свою чергу, видає всю ступінь напруги. Кровообіг порушується, що призводить погіршення кольору обличчя, появі передчасних зморшок, головних болів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі nuru massage.
Запобігти настільки неприємні наслідки допоможе розслабляючий масаж обличчя. Зробити його цілком можна самостійно. Для цього зовсім не обов’язково володіти професійними навичками в галузі медицини. Розслабляючий масаж можна робити ввечері перед сном, так і протягом дня, щоб зняти напругу, що нагромадилася. Бажано, щоб тривалість цієї процедури становила не менше п’яти хвилин.
Рухи повинні бути повільними, але вельми інтенсивними. Однак не потрібно занадто сильно тиснути пальцями, розтягуючи шкіру. Це може призвести до утворення судинних сіток, зморшок і мікротравм. Якщо ви виконуєте розслабляючий масаж обличчя ввечері вдома, то перед його початком нанесіть на шкіру живильний або зволожуючий крем. Завдяки масажних рухів він краще вбереться надасть більш ефективний вплив.