Як знизити витрату батареї Android пристрою?

263

У наш час, напевно, у кожної людини є смартфон. З ним ми завжди на зв’язку зі своїми близькими та друзями. Але бувають ситуації, коли телефон вибухає в самий невідповідний момент.

На жаль, смартфони на платформі андроїд не можуть похвалитися автономністю. Для продовження роботи смартфона найпростіший спосіб − це або запасна батарея або ж використання пауербанка. Даний спосіб не єдиний, давайте розглянемо інші варіанти економії заряду для продовження автономної роботи свого андроїд помічника.

Зменшуємо яскравість екрану

Самим ненажерливим в сучасному телефоні є екран. Зменшивши яскравість, можна продовжити роботу смартфона у декілька разів. Відключення авто налаштувань яскравості також позначиться на тривалості роботи від акумулятора в кращу сторону. Відключення екрану після бездіяльності зменшить витрату заряду. За замовчуванням з заводу цей режим виставлений на 1 хвилину. Зменшивши дане значення до 15 секунд, ви подовжите життя свого смартфона.

Відключаємо GPS, Wi-Fi, Bluetooth

GPS, Wi-Fi, Bluetooth відключивши дані бездротові процеси можна заощадити заряд. Гугл використовує GPS для позиціонування. Дана опція посилено витрачає ресурс енергії. Використовуючи, включене GPS, зарядки може не вистачити і на пару годин. Якщо у вас є програми використовують визначення місця розташування, налаштуйте точність геолокації. Підвищена точність буде споживати багато заряду, тоді як низька точність буде споживати набагато менше заряду.

А вібрація вам навіщо? Вірно нема чого

Наступний рада також трохи збільшить тривалість роботи вашого девайса. Вібрація – відключивши її, можна заощадити трохи заряду батареї. Вібрація при написанні СМС або текстів не настільки важлива, і відключивши її, ви зменшіть частоту запуску вибромотора, що сприятливо позначиться на тривалості автономної роботи смартфона.

А ось смарт-годинник вам просто необхідні

Купіть собі смарт годинник, даний рада незвичайний, а ви можете сказати (Як же це допоможе економії заряду, адже буде постійно працювати Bluetooth?), але в такому рішенні є свій плюс. Полягає він у тому, що для перегляду push-повідомлень або часу, не потрібно буде розблокувати свій смартфон. Екран, як ми пам’ятаємо, споживає купу енергії. Використовуючи постійно Bluetooth, батарея буде сильніше розряджатися.

Тільки статичні шпалери

Використовуйте статичні шпалери, в порівнянні з живими шпалерами вони споживають менше заряду. Якщо у вас AMOLED дисплей, встановіть чорні шпалери. Технологія AMOLED при використанні чорного кольору зовсім відключає пікселі, тоді як LCD монітори показують чорний колір, подають харчування на пікселі.

І ніяких синхронізацій

І остання порада. Вимкніть автосинхронизацию. Залишивши її тільки для тих додатків, які потребують даної функції. Синхронізуючи всі сервіси, смартфон звертається до інтернету періодично раз на 10-15 хвилин в залежності від настройки, що теж посадить батарею. Використовуючи дані поради, ви продовжите термін функціонування вашого смартфона на 30-50%.

Джерело: http://igry-online.com.ua/