Як знайти слов’янську наречену.

10-4-2018

Як знайти слов’янську наречену.

У багатьох слов’янських народів, у тому числі і в російській національній традиції вважається, що наречена обов’язково повинна поплакати на весіллі. Багатьом сучасним людям не до кінця зрозумілі витоки цього звичаю: адже вступ у шлюб — це привід для радості. Виявляється, плач нареченої має глибокі соціальні, культурологічні та містичні причини. Багато селянські дівчата протягом довгих століть виходили заміж не по любові, а тому що сім’ї нареченого були потрібні робочі руки на ріллі, в корівнику, у російської печі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі filles lituaniennes.
Приготування їжі, турбота про дітей, посівні роботи та збір урожаю, догляд за худобою — все це і багато інші обов’язки лягали на тендітні жіночі плечі. Про безтурботної юності в батьківському домі можна було забути. Свекор і свекруха — не рідні мама з татом. Брати і сестри чоловіка теж часто могли ображати безправну невістку, яка майже повністю залежала від них і нікуди втекти не могла, розлучень – то не було.
Ось і оплакувала дівиця щасливі роки з мамою і татом. До того ж, звичаї в ту пору були справді жорстокі. Навіть пам’ятник російської літератури XVI століття, називався , за повчанням якого жили аж до XX століття багато сімей, вчив чоловіків бити вагітних жінок обережно, щоб не нашкодити майбутній дитині. Якщо навіть молоду дружину, яка перебуває в положенні, не заборонялося піддавати фізичного насильства, то що говорити про інших безправних представниць прекрасної статі.