Як замінити екран на айфоні

10-18-2019


Відкрутіть два 3, 9-мм гвинта – зірочки біля роз’єм Lightning. Закріпіть присоску над кнопкою Додому. Обов’язково переконайтеся в тому, що присоска щільно прикріплена. Вам необхідно відкріпити фіксатори, але при цьому не пошкодити кабелі, які з’єднують передню і задню частини пристрою. Тому важливо діяти з максимальною обережністю. Мета — трохи відокремити нижню частину передньої панелі від корпусу. Акуратно піддягніть краю за допомогою пластикового інструменту, для того щоб відкріпити задню частину від передньої. Не намагайтеся на даному етапі відкріпити передню панель від задньої частини корпусу повністю. Також хочемо вам порекомендувати заміну екрана айфона

В іншому випадку, ви можете порвати шлейфи. Підніміть передню частину корпусу таким чином, щоб з’явилася можливість від’єднати шлейф, ведучий до кнопки Додому. Шлейф можна занадто сильно натягувати. Зніміть скобу з роз’єму за допомогою пінцета. При відкріпленні необхідно бути дуже уважним і відкріплює саме шлейф, а не весь роз’єм цілком. Це ж стосується і всіх наступних кроків, в яких потрібно відкріплення того чи іншого шлейфу. Для найкращої фіксації коробку і смартфон можна скріпити гумкою. За допомогою пінцета або діелектричної лопатки відкріпіть шлейф акумулятора з гнізда на материнській платі. Зазначаємо, що останній 1, 7-міліметровий гвинт не прімагнічиваєтся до магнітної викрутку, з ним слід бути акуратніше. При складанні смартфона обов’язково встановіть гвинти тільки на свої місця. Відкріпивши шлейф фронтальної камери і сенсора. Утримуючи лицьову панель, вийміть шлейф дисплея.

Передня панель повністю откреплена від задньої частини. Відкладаємо задню частину в бік. Відкрутіть гвинт Phillips #000, який кріпить шлейф кнопки Додому. Відведіть шлейф в бік за допомогою пластикового інструменту або пінцета. Відкрутіть два 1, 4 мм гвинти, які кріплять металеву пластину над кнопкою Додому. Від’єднайте шлейф кнопки Додому від передньої панелі. На даному етапі саму кнопку вилучати не можна, вона все ще кріпиться до передньої панелі. Акуратно натисніть на ліву верхню сторону задній частині кнопки Додому для того, щоб трохи відокремити її від корпусу. Не натискайте сильно і ні в якому разі не відокремлюйте кнопку повністю. Вам необхідно звільнити лише кут. Обережно піддягніть кнопку Додому з задньої сторони за допомогою діелектричної лопатки. Старий дисплей вам більше не знадобиться. Зробіть збірку смартфона з установкою нового дисплея.