Як виграти в ставки на спорт

5-15-2021

Для того, щоб стати профі – треба витратити досить багато часу на навчання, на набивання очі і таке інше. Профі, це ж досвідчені гравці. Гранично досвідчені. Хочемо порекомендувати пограти в ставки на спорт https://csgoeasybets.com/ru/teams/ , тут найкращі шанси на перемогу .

Я наприклад, не вважаю себе профі, частіше просто лайви ставлю, та й менше навантаження на мозок і часу. Дивишся і можеш тут же поставити, причому враховуючи наявність у них додатки для мобіли-можна робити хоч в барі, хоч вдома, хоч в метро))

У такої стратегії більше шансів в баскетболі, тенісі або гандболі. Там нічиїх не буває! а у футболі це майже не прокатує. Початок англійської прем’єр-ліги тому приклад. Нічиї і виграші аутсайдерів.

Хлопці, я багато років в ставках, і за цей час зрозумів, що всі існуючі стратегії засновані лише на одному простому і робочому підході. І ось що це за підхід, в чотирьох кроках:

Крок 1-ставка повинна бути тільки одинаром, поставлена в лайві, на фаворита матчу, фаворит виграє зустріч, а ніяк не командна гра…Крок 2-розмір ставки не повинен перевищувати 20$.Крок 3-можна ставити тільки одну ставку в день.Крок 4-обов’язково аналізуємо матч всебічно, до лайва!Саме розуміння цих чотирьох кроків дозволили мені почати заробляти на ставках.Кожен день я ставлю тільки одну ставку, на один матч в лайві. Ставлю я в основному на баскетбол / теніс. Виграв-пішов займатися своїми справами.Наступний день-аналогічно. Хлопці, якщо ви навічек і хочете заробити на спортивних ставках-запам’ятайте: ваш мозок просто не може адекватно оцінювати по 10-30 матчів за день, запам’ятайте це!

Не багато дивні ідеї автора статті, якщо ж ставити такі ставки, то потрібно брати матчі де фаворит приймає у себе на домашній арені аутсайдера, так як якщо йде перша зустріч і фаворит не виставить основу і нічию згорнуть, а вже у матчі на домашній арені зрозуміло основа порве аутсайдера.