Як виграти в ставки на спорт

9-25-2021

Ні, це не мартінгейл, це не фінансова піраміда і не афера. І не класичний арбітраж, який здається можливим теоретично, але майже неможливим на практиці. Це простий метод, за допомогою якого ви можете постійно вигравати при сделать ставку на регби. Якщо вас влаштовує невелика, але постійний прибуток, то ми представляємо вам простий, але надзвичайно ефективний метод. 

Футбол з низьким рівнем ризику

В першу чергу вибираємо вид спорту, на який будемо робити ставки. І це буде футбол. Основна ідея така: намагаємося отримати коефіцієнт 2, який подвоює суму ставки, вибираючи якомога менше матчів.

По-друге, ми будемо вибирати тільки незбалансовані матчі, в яких грають сильні команди (кращі команди чемпіонатів світу). Зазвичай в такому матчі у фаворита коефіцієнт 1.3-1.4. Наприклад « “манчестер юнайтед” з командою з нижньої частини англійської турнірної таблиці. А щоб знизити фактор ризику, вказуємо в квитку тільки два таких матчі, які разом складають коефіцієнт 2! тобто виграш збільшується вдвічі.

Ще раз, кожен раз, коли робимо ставки, ми вибираємо самі незбалансовані матчі, але в яких грають сильні команди. Для цього складаємо список найсильніших команд на великих чемпіонатах світу і кожен раз аналізуємо матчі, в яких вони грають. Не дотримуємося одних і тих же команд більш ніж на два матчі поспіль!

7 з 10

Більш того: на кожен квиток, завжди ставимо однакову суму! а в кінці місяця проводимо межу і дивимося, який вийшов результат. За статистикою 7 з 10 таких квитків виявляються виграшними. Припустимо, ми ставимо 100 рублів на кожен квиток. Після десяти квитків ми витратимо 1000 рублів, і якщо виграємо 7 з 10 матчів, то у нас буде прибуток в 400 рублів. Тобто, якщо виграють 7 квитків, на які поставили по 100 рублів, то отримуємо 1400 рублів. Віднімаємо початкову суму ставки, тобто 1000 рублів і отримуємо прибуток в 400 рублів. Поступово можемо збільшувати суму ставки, але дуже обережно, тільки після частої перевірки методу.

Правила

1 найбільша ілюзія гравців, які роблять ставки, полягає в тому, що вони думають що можуть виграти величезні суми, роблячи дуже маленькі ставки. З цієї причини роблять ряд помилок, таких як: включення великої кількості матчів в один квиток, вибір комбінацій з дуже низькими шансами на перемогу, але з дуже хорошими коефіцієнтами. Фактично, гравець допускає серію помилок, і тому важливо, щоб гравець встановив для себе правила, які він ніколи не повинен порушувати. Одне з них-це не змінювати метод ставок, не додавати в квиток додаткові команди, навіть якщо ці матчі здаються надзвичайно привабливими.

Ще одне правило полягає в тому, щоб гравець не змінював свої ставки після прибуття в букмекерську контору: а ставити тільки на те, що вирішив вдома. Також не робити зайвих ставок, не додавати інші квитки, до того що було заплановано вдома.

Достатньо двох або трьох квитків на тиждень, не треба намагатися робити занадто багато ставок, навіть якщо і слідуємо методу ставок по два матчі в квитку.

Мартінгейл і арбітраж

Скажемо ще кілька слів про інші методи, які здаються надзвичайно привабливими. В історії азартних ігор два популярних методу ставок привернули увагу “фахівців”.

Метод мартінгейла, при якому ви вибираєте команду і робите на неї ставки, поки не виграє черговий квиток, має великий недолік: потрібні величезні суми грошей. Точніше, в мартінгейлі вибираєте команду і робите на неї ставки, поки вона не зіграє внічию. У футболі коефіцієнт на нічию завжди дорівнює приблизно 3. Таким чином, виграєте втричі більше суми ставки. По суті, ви робите ставку на одну і ту ж команду до тих пір, поки вона не зіграє в нічию, причому, для кожного наступного квитка завжди ставите суму всіх колишніх ставок (суму від всіх попередніх квитків). На жаль, якщо почнете з 50 доларів, можете швидко піднятися до ставки в 10 000 доларів на квиток. Для такого методу потрібні багато початкових грошей. Дуже багато!

Арбітраж

По-друге, арбітраж! ви стежите за коефіцієнтами одного і того ж матчу у різних букмекерських контор, і коли виявляються відмінності, робите ставки у обох букмекерів, і виграєте різницю. Наприклад, в тенісі є тільки два варіанти результату, перемагає тільки один з двох гравців. Припустимо, що в одній букмекерській конторі один з гравців має коефіцієнт на перемогу 2.5, а в іншій букмекерській конторі інший гравець має коефіцієнт на перемогу 2.6. Робимо ставку у обох букмекерів (наприклад, 100 рублів на квиток), один з двох тенісистів стає переможцем, а значить один з квитків виграє. У нашому прикладі мінімальний прибуток складе 250 рублів (2.5 х 100 рублів). Якщо відняти 200 рублів, вкладених в два квитки, вийде прибуток в розмірі 50 рублів. Безпрограшний варіант, але з однією умовою: якби ми взагалі могли знайти такі матчі! причому досить часті, не раз в 10 місяців! припустимо також, що повинні враховувати і відповідні комісії, які зменшують розмір прибутку! і можливі обмеження (наприклад те, що не можете просто занести той єдиний матч в квиток, без додавання і інших матчів).

Таким чином, найкращим варіантом ставки є все-таки метод, який ми представили спочатку: на фаворитів! якщо у вас є інші методи, ми запрошуємо вас поділитися ними з нами! успіхів!